Skoči na vsebino

Mini vedež: kako do zastonj Nintendo VIP zvezdic (legalno)


AndY1

Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...
  • Odgovorov 97
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

MYSTERY SOLVED!!

Just got an e-mail response from their PR guy - apparently it was an internal test e-mail that accidentally got sent out to the mailing list. Thats why it had no pictures etc. in the e-mail yet.

"Please accept our apologies. This was meant to be a test email sent to our internal team and was accidentally sent to you. It will not happen again. Brian Mitchinson, VP Marketing"

So - it was from the official company, but it wasn't meant to go out in the unfinished form. No spammers have our details, and this may mean that Nintendo have something cooking which involves us getting free stars - HOORAY!

The amount of times I've sent out unfinished e-mails - but my mailing lists are slightly smaller than theirs :D

BessieSABU.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

A je ze kdo od vas kaj teh zvezdic sploh porabil. Jaz sem nekoc k fotru od punce v Nemcijo narocil Nintendogs torbico za DS in jo tudi dobil. Vendar pa mislim, da se zadev v Slovenijo ne da dobiti.

Zvezdice drugace zbiram od evropskega izida GCja dalje. Zal mi manjkajo tiste od Windwakerja, ker se je Stadlbauer odlocil, da nam jih ne bo poslal..grrr...se zdaj zalujem za temi 350 zvezdicami.

Link to comment
  • vrhovni

Ma... prvi mesec od nakupa Wii-ja sem vsak dan obiskal stran, da sem dobil zvezdice in vedno sem iskal, če je že kaj pametnega za downloadat, pa ni nič. Gori so samo odzadja za PC, mobitele, melodije,... ni pa nobene VC igrce za Wii-ja! :x

Zdaj samo vsaki drugi mesec hodim na to stran pa pogledam novice, če je kaj novega. :D

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 3 meseci ...

Nintendo se je kot kaže končno zbudil ter nam omogočil zamenjavo "starsov za pointse". Razmerje je sicer kritično (4 starsi za 1 point, torej 400 starsov za 100 točk), a važno, da gre. Zdaj me pa zanima tole. Zamenjal sem 800 starsov za 200 točk, ter poskusil še tretjič. Napisalo je tole:

Pending Codes

Date Card Stars Status

08.12.07 Wii Points Card 100 400 Stars ERR-0208: You’ve reached the daily limit. Please come back tomorrow.

Se pravi, kode nisem dobil, zgubil pa sem 400 zvezdic. Mislim, da bom kodo za to dobil ju3, ali kak?

Link to comment

Ja, jaz tudi mocno upam, da dobim se 1000 pik, al pa da mi vrnejo 4000 zvezd, majmuni. 1000 pik kartic ni blo vec, pa sem rekel, oki, bom kupil 4 x po 500, valjda preden sem sel brat fakju. Kao majo neki bedni limit nakupa samo dveh kod na dan. Za 1000 pik sem dobil dve kodi, dve pa sta na pending, s tem da so mi pike pobrali. Pa danes so na voljo samo se kode za 100 pik. :(

(:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.