Skoči na vsebino

Mini vedež: kako do zastonj Nintendo VIP zvezdic (legalno)


AndY1

Priporočene objave

  • Odgovorov 97
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • vrhovni
too men je upelo vse porabit :) 100 pointow rullz...vsak dan enega po enega rofl xD

Enako pri meni. Se mi ne mudi in sem zato vsak dan izbral 100 točk, danes pa sem lahko izbral samo 500 točk. Zdaj pa ne vem kaj bi si kupil, ker imam že tako ali tako preveč Wii iger za preigrat. :eye:

Podari kaj meni :beer:

Sej bi, samo je treba poskrbet za hude čase. :lol:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Ko jst hocem kupt te pointse na njihovi uradni strani, kliknem na taprvi strani na tistee zvezdice in nato na wii points card shop. Ko se hocem vpisat mi napise naslednje:

>>Perhaps you made a typing mistake, or your Club Nintendo account is not yet linked to your Wii Shop Channel account. Do you want to try again?<<

A kdo ve, kaj moram narest???

>>When you have a Club Nintendo account and your Wii console is connected to the Internet, go to the Wii Shop Channel from the Wii Menu.

Once you are connected to the Wii Shop Channel, select ‘Start Shopping.’

On the next screen, select ‘Settings’.

On the Settings Screen, point your Wii Remote at the Club Nintendo logo and press the A Button in order to link your Club Nintendo account.

You will then be asked to enter the email address and password that you normally use to log into your Club Nintendo account.

Once you entered your details, select ‘Link.’

When the link has been established you will get a confirmation message. Select ‘OK’.<<------>To sem naredil. :headscratch::roll::?:no_no:

aljazzSLO.jpg
Link to comment

Aljaz, pri meni je bil problem, da se nisem uspel prijavit v Klub Nintendo s pomočjo svojega Wiija. Poskušal sem vse mogoče. Nekje sem bral, da karakter @ (afna) ne bi pravilno delovala... malo sem razmišljal - ja, kako hudiča pa vpišeš svoj elektronski naslov, če afna ne deluje? :headscratch:

Po raznih poskusih sem skoraj dol padel! Nisem mogel verjet, zakaj ni delovalo! :bleh:

1.) Uporabniško ime ne sme vsebovati eksotičnih karakterjev (tudi ne raznih klicajev, vprašajev ipd.), kar je nekako logično, saj e-mail naslov tudi ne podpira razne bedarije.

Torej e-mail naj bo: ime.priimek@naslov.com ali imepriimek@naslov.com, lahko seveda uporabljaš kakšno . (piko), ali pa pomišljaj/vezaj npr. ime-priimek, ali pa spodnji vezaj ime_priimek. Dovoljena so tudi števila ime-priimek1@naslov.com

2.) geslo, najbolj banalno, skoraj nisem mogel verjet!

Geslo mora vsebovati vsaj eno številko oz. če je geslo iz številk, potem vsaj eno črko, primer geslo1 ali pa 1111g.

Ko sem geslo spremenil je tako vse delovalo.

Zakaj je to tako, ne vem, ampak od takrat mi deluje.

Problem je bil v geslu. :doh:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.