Skoči na vsebino

Ekskluzivno:ME3 Collector's Edition, razgrinjanje


Priporočene objave

Wait, what? A to pomeni, da če imaš čisto svoje konce, če igraš samo ME3? Do zdaj sem samo z enim dokončal in glede na govorice se sprašujem v koliki meri so ti konci dejansko različni med sabo...

Na žalost ne. Če je kaj vpliva iz prejšnih iger, so to zgolj romance, odločitve, katee osebe preživijo, ter osebe, ki jih srečaš, skozi opravljene sub-queste.

Link to comment
  • vrhovni
Wait, what? A to pomeni, da imaš čisto svoje konce, če igraš samo ME3? Do zdaj sem samo z enim dokončal in glede na govorice se sprašujem v koliki meri so ti konci dejansko različni med sabo...

Ne, gre zgolj za zajebancijo... največje odločitve k zgodbi doprinese ME3, vse iz ME1 in 2 pa so minimalne zadeve. :P

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Tuchanka bomb al neki, ko čakaš, da model deaktivira bombo ti uletavajo najprej z desne, potem z leve, potem na sredi... zajeb je, da po bossu uleti še en wave, so pa vmes preden prideš do bombe tudi, že na štartu se začne, no vsaj na Insanity

;)

>http://www.youtube.com/watch?v=vIgewEwgks8

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Oz. po domače s polno rito ni težko srat ;)

Ja veliko je odvisno od tega koga vzameš na misijo in kako imaš nadgrajena orožja, no saj mi je uspelo prit čez, ampak, ko je padel zadnji, sem imel praktično vsa orožja brez municije, nobenega medic kita, zdravje pa na eni črtici :tepen:

BessieSABU.png

Link to comment

Vsem likom se dal high end upgrejdano orožje, zraven imam vedno Javika (pač njegovo lasersko orožje) ter Garrusa (Black window ter N7 shootgun).

Zakaj jih nebi do konca nabildal ter se sebe ? Ne morem pomagat, če se nekateri mučijo z vanguardi in adepti, igrajo pa kot soldier...

Zanima me še tole, če kdo igra mp, ali je 20 lvl res končni za mp karaktere, čez ne gre, imam pa občutek , da sem komaj začel prav razvijat... Sicer čudno narejeno vse skupaj...

Glede Javika, je kdo opazil da je tip totalni renegade kompanjon. Njegove izjave so mi čist top, mislim da čisto lepo paše k osnovni ekipi, tako da je EA res lahko sram za takšno day-one dlc potezo.

Upam da je Ozi do zdaj že obrnil, in nam ni potrebe po spoiler oznakah.

Link to comment

V spectre packih se dobi najboljša roba, pa tudi dragi so, tako da če si jih kupil 20, bi moral dobit vsaj nekaj pušk in likov. Pa precej časa bi moral porabit, da bi nabral dovolj dnarja za to, tako da si najbrž mislil recruit packe. Tam so ponavadi kake bolj švohne stvari not. Se pa da kr hitro dobit stvari, pač odvisno od puške. Raznih Mantisov, Avengerjev in podobnih low level pušk v Spectre packih sploh ni za dobit, ali pa dobiš po dva upgrada naenkrat. Dobijo se Widowi, Carnifexi tudi recimo Claymore in podobno, če maš res veliko srečo dobiš Black Widow. Characterji se tudi dobijo slej ko prej, od paketa pa je odvisno koliko xpja dobiš zraven. Recruit packov (tistih najbolj poceni za 5k) se sploh ne splača kupovat, oni srednji so od začetka še ok, pa če rabiš kak equipment tudi, drugače pa jaz kr šparam za spectre packe.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Kaj jaz vem, v tolk packih bi že mogo dobit kaj pametnega. Drugače pa niti veteran packi niso tako slabi, tam se da komot dobit kaka mid level orožja. Pač kupiš tri veteran packe namesto enega spectra.

Drugače pa pištolce so kr uporabne ja, sploh Carnifex je en tak mali sniper če mu daš še scope gor. Je pa valda odvisno od classa, recimo vanguardi so bolj za shotgune, krogan soldierji tudi, infiltratorji za snipe ipd.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Vsem likom se dal high end upgrejdano orožje, zraven imam vedno Javika (pač njegovo lasersko orožje) ter Garrusa (Black window ter N7 shootgun).

Zakaj jih nebi do konca nabildal ter se sebe ? Ne morem pomagat, če se nekateri mučijo z vanguardi in adepti, igrajo pa kot soldier...

Zanima me še tole, če kdo igra mp, ali je 20 lvl res končni za mp karaktere, čez ne gre, imam pa občutek , da sem komaj začel prav razvijat... Sicer čudno narejeno vse skupaj...

Glede Javika, je kdo opazil da je tip totalni renegade kompanjon. Njegove izjave so mi čist top, mislim da čisto lepo paše k osnovni ekipi, tako da je EA res lahko sram za takšno day-one dlc potezo.

Upam da je Ozi do zdaj že obrnil, in nam ni potrebe po spoiler oznakah.

jaz sem bila prej skoz adept. sedaj, ko sem še enkrat začela z me1, pa sem vanguard in zelo uporabljam biotic powers. pač uživam, da lahko pošiljam nasprotnike v zrak ali pa jih mečem okoli.

meni je pa mp fajn. v soboto sem prvič igrala in sem prišla do lvl18 engineer. moram še malo igrati ta vikend, ko bo spet event, da pridem do lvl20. potem bom pa malo druge karakterje igrala. bom z vsakim malo probala.

lahko se kdaj zmenimo in malo odigramo mp skupaj?

jaz sem imela javika bolj malo v ekipi. mogoče se spremeni sedaj, ko bom še enkrat igrala :D v bistvu sem vsakega po malo uporabljala.

mistress3riple.png

Link to comment

Ok, tale igra je še konkretno zbugana očitno.

Pri tisti sceni na Ardat-Yakshi ,ko je potrebno obraniti bombo, me je ubil Banshee, ampak po ponovnem startu z zadnje pozicije, sem pristal kar sredi zadnje scene, ko sprožiš bombo.

Druga takšna scena, se mi je zgodila na ladji, kjer najdeš Legiona, po tistem ko se srečata v hangar bayu, me igra čez sekundo vrže, kar na normandy, sredi pogovora z generalom Hackett.

Da ne omenjam prehitevanje dialogov, ter scen, v katerih sogovornik izgine.

Link to comment
  • vrhovni

Jaz sem včeraj končno končal špil, ker sem imel zadnje tedne čisto premalo časa ..

My thoughts:

Kaj pa vem.

:D Ko takole razmišljam, se mi zdi, da mi je od celotne trilogije ME3 še najmanj všeč. Daleč od tega, da bi bil slab špil, se mi pa zdi, da sem pri enki in dvojki (neprimerljivo) bolj užival, kljub bednemu iskanju ponavljajočih se sidequestov v enki in grindanja materialov v dvojki. Iskanje igralnih likov in ustvarjanje odnosov z njimi v dvojki se mi je zdelo tudi precej bolj kompleksno in dodelano kot v trojki, kjer se mi zdi, da vse skupaj sploh nima nobenega namena. Lahko se malo pogovarjaš z njimi, kaj pametnega pa od tega ni sploh. Nasplošno je povezava s prejšnjimi deli gnila do amena in je Bioware nategoval po celi črti, ko so pompozno najavljali, kako bojo imele odločitve iz prejšnjih delov posledice v zadnjem .. ja, my ass. Vau, Rachniji zdej pomagajo pri grajenju Cruciblea (aja, a res? Rasa, ki se je vsi bojijo že nevemkoliko stoletij, priskoči na pomoč in vsi rečejo "yeehaaaw, well why not"), itak je pa večina ostalih odločitev neki majhni war asseti, res super.

Konci so pa isto glupi, nedodelani in ti ne dajo nobenega pametnega zadoščenja. Zdaj, po netu krožijo teorije, kako sta oba konca, razen tistega, kjer demoliraš Reaperje, samo del postopne indoktrinacije Shepparda - če je to res, je zadeva precej boljša, ampak glede na vse ostalo v ME3, kar v to kar malo dvomim. Pa tudi če je, se mi zdi že ta pravilni konec čisto debilen. Ej, hvala, da sem se skozi tri dele trudil z Gethi in Quariani, da sem na koncu obdržal vse pri življenju, da Gethe "pravilen" konec itak potem izbriše in ni druge variante. Da ne bi o uničenju Mass Relayev, kar pomeni, da je tistih stotisoče/milijone turianov, kroganov, quarianov in vseh ostalih, ki so prišli v zadnji fajt, sedaj ostalo ujetih v našem osončju, kjer itak zaradi razčefuka Zemlje ni enega pametnega vira energije in hrane. Verjetno pač vsi pocrkajo ali se pa podajo na tisočletja dolgo slower-than-light pot nazaj domov, makes sense. Pa crash Normandy na nek paradiž od planeta .. wtf? Kako so pa prišli do ke? Kako so pa sploh na Normandy vsi, če so bili še nedolgo nazaj vsi na Zemlji ob Sheppardu? Pa tisti čisti konec-konec, pogovor med očetom in sinom v neki daljni prihodnosti - aja, ker ste magično pozabili na vso obstoječo tehnologijo po dogodkih v ME3 in ste sedaj spet retardi na tehnološkem nivoju leta 2012.

Dafak, res.

Bugov pa moram reči, da pri meni ni bilo veliko, je pa res, da sem na PCju špilal. Edino enkrat se mi je zgodilo v neki misiji, da po končanju enega vmesnega predela špil ni dojel, da sem zadevo končal, da bi me spustil naprej, in sem moral loadati in stvar ponoviti. Na srečo je šlo le za par izgubljenih minut.

All in all .. soliden špil s polno takšnih in drugačnih debilnosti, ki je daleeeeč od tega, kar so obljubljali pri Biowareu. :mirror:

Urejano od Anduril
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.