Skoči na vsebino

Ugotovi igro !


Priporočene objave

MaDrung: v temnih časih, ko so na zahodu ninje in nunčaki dejansko bili soft-bannani iz oddaj za otroke (medtem ko kavbojci in pištole pak ne - spomnim se cenzure v Soul Edgeu za PSX - Siegfried je nasprotnika sicer lahko skozi jajca nabodel na dvometrsko sabljo, ampak Li Long ni imel nunčakov kot v izvirniku, temveč neko three-bladed edge), so bile kornjače dejansko Teenage Mutant Hero Turtlesi. :(:tard:

To spodaj pa mi resno deluje kot nek odvrtek/sorodnik legendarno zafükane serije Ghost 'n' Goblins, ampak pojma nimam kakšen. :?

Link to comment
  • vrhovni

Lej no lej, pa res. Nisem imel pojma, da je iz GnG, pa čeprav sem špilal obe seriji - sem bil še premicen takrat, da bi povezal te zadevščine. :)

Red Arremer (レッドアリーマー), also known as Firebrand, Red Reamer, and Red Devil in the English localizations of the Gargoyle's Quest series, Super Ghouls 'n Ghosts, and Ultimate Ghosts 'n Goblins respectively, is a fictional demon who originally appeared in the arcade game Ghosts n' Goblins as one of the first strong enemies encountered by the player. He is also the mascot of the Ghouls n' Ghosts series, usually in the logo engulfed in blue flames. He also stars his own series that consists of Gargoyle's Quest, Gargoyle's Quest II and Demon's Crest.
Link to comment
Nah, ni odvrtek Ghosts 'n' Goblins, ampak nadaljevanje Capcomovega Gargoyle's Quest za originalnega Game Boya, imenovano Demon's Crest.

Gargoyle's Quest vem, da smo že imeli (ker sem ga dal jaz :P), nekaj se mi pa dozdeva, da smo imeli tudi tega že. :)

Ja, Demon's Crest za SNES je. Pravzaprav je naslednik Gargoyle's Quest 2 z NESa/GBja. In ja, Gargoyle's Quest serija je odvrtek Ghosts 'n Goblins.

Link to comment
  • vrhovni

Eee, that's better. :thumbup:

Sicer gre v temle konkretnem primeru za Krusty's Super Fun House, ker gre za SNES verzijo, ampak je špil razen uturjenega 'Super' itak v vseh pogledih identičen ostalim verzijam.

Gre pa za simpatičen miselni špil, kjer si se moral v vlogi Krustyja znebiti invazije podgan, ki so preplavile njegovo bajto (?). Le-te so, podobno kot Lemmingi, ves čas lezle v isto smer, dokler niso prišle do določene prepreke. S Krustyjem si jim moral potem ustvariti pot do izhoda - no, 'izhod' je precej prijazen izraz, saj je šlo za kakšnega izmed bolj znanih Simpsonov, ki je ob koncu stopnje te podgane na raznorazne domiselne načine pošiljal na drugi svet. :D

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.