Skoči na vsebino

[Uradna tema] Nintendo Wii


MaHe

Priporočene objave

Čeprav jim gre odlično (Nintendu namreč), tako, da ni potreb po novi konzoli, pa še Wii ima komaj eno leto, me vseeno zanima, če so slučajno že kakšni podatki o tem, da Nintendo planira novo konzolo. Res me zanima, ali se bodo zdaj držali tega, kar jim prinese denar (torej fun for everyone), ali bodo postali bolj next-gen, se pravi nekaj tipa PS3 in X-šatulje. Glede tega kampiranja pred BB, pa se vam zagotovo pridružim ob izidu naslednje konzole... :beer:

Link to comment
Naslednji sobni Nintendo bo gotovo HD, ampal pomoje spet ne bo glih na ravni PS4 in novega xboxa. Pričakujem nabrit XB360, vendar je res prezgodaj govorit o novi konzoli. Čez kake tri leta recimo.

Čez 3 leta že, da bi izšle?? Ali pa misliš, da bojo takrat začeli komaj govorit o tem?

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment

heh eno tako offtopic vprašanje... kaj bi si zdaj nabavil ? mam trenutno zeldo :car::car::car: in prince of persia riwal swords ( že verjetno 2 mesca nisem igral... ne privlači me...) zdaj pa si hočem kupiti eno igro v stilu skating/boarding/avto npr kak nfs al pa tony hawk al pa kaj... sam da je kul... ne morem se odločiti baje da tony hawk downhill jam suxa... za proving grounds pa nisem nikjer našel kaki video kako se igra na wiiju... tak da mi nekaj priporočajte... aja SSX blur baje tudi ni glih kaj kul... mam prav?:/

Link to comment
  • vrhovni

Dvainsedemdesetič: Wii se ob igranju spremeni v GC in izklopi vse funkcije, ki jih GC ni imel, Wii pa jih ima. Zato ni mogoče shranjevanje na Wiijev interni spomin, ne ker hočejo prodajati memory carde. Druga zgodba je pa o tem, da so pri Nintendu gnoji, ker so GC kompatibilnost zrihtali po najlažji poti, namesto da bi se malce potrudili z njo in kaj izboljšali.

Btw, je kdo kaj sprobaval Gift opcijo v Wii Shopu? Bessie mi je poslal updejtan foto kanal in sem opazil totalno weird zadevo - ko uporabim Gift funkcijo, tako za sprejetje kot pošiljanje gifta, se mi totalno spremeni slika v kanalu. Postane u orto preveč ostra, nazobčana in prav reže v oči. Ko greš ven iz kanala, spet vse štima. Me zanima, če se to pri vseh dogaja ..

Bessie: sem ti probal poslati kak Gift nazaj, pa vse stvari že imaš in noče. Moje sožalje. :beer:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.