Skoči na vsebino

Halo 2 event Portorož


Priporočene objave

dobro narejeno ni kej sam fantje a se vi res v zadnjem delu avomobila privezete kokr sm vidu na posnetku??

Seveda je pravilno, da se privežejo. Niste še nikoli brali, kako folk ob nesrečah ven iz avta leti ali pa ob čelnem trčenju na voznika ali sovoznika priletijo?

Pasovi imajo svoj namen, kot tudi žmigovci in luči ;)

wii_forum2.jpg
Link to comment

O matr kak smeh.

Svaka čast, Oklepnjak. To bo lepši spomin na event kot bi lahko bilo nevemkoliko strani reporta. ... Ke hudo! :ihih:

Ke_kita res ni bilo na videu, ampak se ga je slišalo še kako (tudi soseda ga je - njega in Radeta :ihih: ). Slavni citat: TA IGRA CHEATA! :x

Moo, smeh, una moja akcija z desetimi headshoti in nevemše čem vmes je pa kar lepo uspela. Se moram pohvalit! :ninja:

Kaj, da nisem bil jaz? Ej, z videa ni razvidno, so stfu! :annoyed:

Je pa gotovo bila random granata. RANDOM!!!! :mwahaha: :ihih:

Mo, res smeh. Aja, za naslednji event imam sedaj ultimativni digitalni video snemalnik, tako da bomo lahko posneli vseh 50+ ur igre v 640x480@30FPS v že digitalni obliki. Buhringiton!!! :bringiton:

Aja, še enkrat vsem udeležencem: legende ste! :car:

Link to comment

Ja hvala no :innocent: .

Kar se tiče youtube ne morem vreč gor ker je predolg (ne sme bit nad 10 minut :red: , ker dolgčas)

Kakorkoli, lahko skrajšam, da bo šlo. Enkrat jutri.

Kar se pa tiče višjih ločljivosti: kamera mi je nasnela v PAL DVD kvaliteti (720x576), ampak kaj ko nikamor na internet ne moreš obeit nekaj čez 100MB, pozna kdo kaj večjega, rabim vsaj 200 MB za divx?

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.