Skoči na vsebino

E3 2012


Priporočene objave

post-101-144771017614_thumb.jpg

The Electronics Entertainment Expo (E3) is just a few days away and Microsoft has given us a small glimpse at a new Xbox companion, Xbox Smart Glass. Xbox Smart Glass will be optimized for Windows tablets and phones to allow users to control their Xbox console, play videos and other media from their tablets and phones, and send videos to the Xbox to play on the television.

BessieSABU.png

Link to comment

Prva stvar, na katero sem pomislo, ko sem vido tistega geeka pizdit nad igro je bila "kaj pa če se res razpizdiš in zaženeš gamepad čez sobo?" Novi najbrž ne bojo ravno poceni in ziher se bo našo kdo, ki bo momentarno izgubil živce in se znesel nad njim. To bi znalo bit še zanimivo. Pa drago.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Bojda je Wii U gamepad zelo lahek, tako da verjetno ne bo problemov z bolečinami v dlaneh. Letos naj bi pa bojda obelodanili igro iz popolnoma nove franšize. Za kaj gre bomo verjetno zvedeli na konferencah. V sveti trojici(Mario, Zelda, Metroid serije) pa ne vidim popolnoma nobenega problema. Do sedaj smo bili še vedno deležni v najslabšem primeru zelo solidne igralne izkušnje. V mislih imam kakšen The Legend of Zelda:Spirit Tracks, pa še to je mal far fetched. Na vsake toliko časa pa Nintendo popolnoma renovira franšizo. Tule imam v mislih Super Metroid->Metroid Prime->Other M in Super Mario World ->Mario 64 ->Super Mario Sunshine ->Mario Galaxy. Čeprav me malce skrbi za tegale zadnjega možiceljna.

V preteklosti je Nintendo znal narediti razpoznaven špil. Če si pogledal screenshot ti je bilo takoj jasno za katero igro gre.

post-57-144771017897_thumb.jpg

Tudi nepoznavalec je vsaj v časih NESa znal raločevat med njimi. To pa žal danes težko rečemo za najnovejše mario 2D

platformovščine...

post-57-144771017909_thumb.jpg

post-57-144771017891_thumb.jpg

post-57-144771017894_thumb.jpg

post-57-1447710179_thumb.png

post-57-144771017906_thumb.jpg

post-57-144771017918_thumb.gif

Jackobi_SI.png

Link to comment
Mi je všeč, zlasti ker gre tu za megatonske premike v Nintendovi miselnosti, sploh kar se nalinijskosti in socializacije tiče

obenem pa so infoti, ki sem jih dobil pred dvema tednoma, točno v nulo in komi čakam torek :love::drool:

Delil pa ne bi nič z nami a :(:(

Z svojimi frendi, ki ti pomagamo tuki na KSi, because let`s face it, before you met us, you were nobody! :lol

Malo heca. :)

No ja, upam da špilovje v torek bo dobro, hkrati pa upam, da ga zdaj res ne more še preveč, ker potem bo premalo denarja, preveč izbire in potem enostavno kake ne boš mogel prešpilat...

Link to comment
  • vrhovni
Prve slike iz 'Beyond', novega projekta Quantic dream (Heavy Rain)

http://www.insight-factor.net/gallery-videogiochi-prime-immagini-per-beyond-04-06-2012

Ni več! :puppy: Tukaj je: KLIK!

In pa... mogoče bo na Nintendovi konferenci najavljen 3DS XL --> večji ekran in po možnosti že vgrajena desna gobica!

Urejano od matej1990

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Čiv čiv

According to Nikkei, the Japanese console legend is readying a version of the 3DS with a big 4.3-inch main display.

Nintendo has been irked enough by the claims to issue a response, although it's non-commital in what it's denying: it says there's a "number of mistakes" in an article that's "entirely speculation," but it won't say what's wrong and is careful to stress that it hasn't unveiled anything yet. We'll add an extra grain of salt to the rumor, but we won't completely rule it out.

Japan's Nikkei news agency is reporting today that Nintendo's Wii U console is expected to sell for "around" 30,000 yen when it makes its debut later this year. That translates to roughly $380 US dollars, although chances are the official US price will be something other than a direct yen-to-dollar conversion. What's more, Nikkei is also reporting that Nintendo will show off a number of new non-gaming features for the console at E3 this week, including e-books and karaoke (complete with a 10,000 song library), and even the ability to use the Wii U as a car navigation device (just the controller, presumably).
Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Never mind all that, mene je od vsega najbolj presenetil ubisoftov Watchdogs in če se ne bo misteriozno od nekje pokazal GTA V, bo to najbrž edina igra zraven Halo 4, ki me letos res zanima. Ok, sej je še par dostojnih iger, ampak za to sem bil pa res prijetno presenečen, ker je prišla dobesedno od nikoder in pokazala precej svežine, dovršeno grafiko in animacije, zanimivo zgodbo, dodelano okolico... Sej vem, da so pokazali samo en trailer, ampak zaenkrat se mi zdi, da obeta ogromno in lahko prinese tisto svežino, ki je manjka v zadnjih časih. One to watch out for!

>http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FcMRkyoHKeA

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.