Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Battlefield 4 [OPIS]


Ozi

Priporočene objave

  • vrhovni

Mam samo eno vprašanje glede BF na PS4.

A mi zna kdo povedat, kako označit sovražnike, da tudi potem ko se premaknejo, veš kje so? Vem da maš tist daljnogled oz. radar z R1. Ampak danes mi je uspelo to enkrat naredit pa ne vem kako, da tudi potem ko se je gruča sovražnikov premaknila sem točno vedel kje se nahajajo in mi ni blo vedno znova treba vleč ven daljnogleda da bi jih vsakič na novo lociral.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Mi zna kdo povedat, od tistih ki so končali SP kampanjo, če je možno misije ponavljati.

Namreč, sam sem trenutno končal mislim da 3 al 4. misijo na PS4 in misij ne morem ponavljati brez da bi nadaljeval kjer sem nazadnje končal se pravi pri najnovejši misiji. Vedno potem nadaljujem od koder štartam. Je kaj drugače ko se kampanjo v SP modu konča?

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Bom pogledal kasneje, če je ta opcija. Ampak vsaj kolkor sem videl je ni. Ker me vedno vrže potem povsem v prvo misijo al pa pač nadaljujem od kjer sem končal.

Edit:

Pogledal in mam 3 opcije:

-resume, -replay missions (replay previously completed mission - tvoja prejšnja točka shrambe se prepiše), -start new campaign

Skratka nič od opcije da bi si izbral katerokoli misijo in kljub temu nadaljeval od najnovejše točke.

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment

Nov updejt za PS4 verzijo:

  • Reduced the probability of the “Kill trade” issue (see below for details).
  • Fixed a common crash that could occur during round transition.
  • Fixed a crash that could happen for players that had lots of friends.
  • Fixed a problem where the “end of round” screen was adding up scores several times in the rank bar, resulting in the rank bar showing a higher value or rank than players really had.
  • Fix for the game mode specific ribbons being counted twice in the multiplayer progression.
  • Fix for a graphical glitch that could appear on terrain.
  • Fixed an engine audio dropout that could happen when driving IFV’s.
  • Fix for a camera glitch that could occur when players were switching weapons while moving in crouched stance.
  • Fixed an animation bug for passengers on the China Rising dirt bike to make sure that the character is pointing in the direction where the player is actually aiming.
  • Fix for an issue where 4x the damage from a vehicle's minigun would be applied to the chest when a player had the Defense specialization equipped.
  • Tweaked the War Tape audio setting to remove distortion.
  • Fix for the SUAV (introduced in the China Rising expansion pack) not exploding when hitting enemy soldiers. While these indeed should be deadly, they were never designed for “roadkilling” opponents.
  • Servers with users playing on them are now by default placed on the top in the Server Browser.
  • Servers that friends are playing on have a higher priority in the server list.
  • Server Browser is no longer showing empty or full servers by default.
  • Servers that are completely empty will be shown only when the “Empty” option is checked in the Server Browser filter.
  • Server Browser filter will count a server as full if all “Soldier” slots are occupied, unless the “Free Commander” slot is checked.
  • Balancing jet handling across all stealth and attack jet classes.
  • Fixed a bug in Defuse mode where defenders could win a round by killing all the attackers without disarming the bomb. If the attackers arm the bomb, the defenders need to disarm it to win, even if they have killed all the attackers.
  • Fix for players getting stuck in the revive screen.
  • Fix for players getting stuck in the kill camera after being revived. Note that you might see a graphical bug on-screen after being revived when accepting a revive within 1 second. This graphical bug will be removed in the next patch.
  • Fix for a Defuse bug where none of the teams would win a round by letting the timer run out.
  • Fixed the instance where players suddenly would transition into Spectator Mode while playing the Defuse game mode.
  • Fix for the death camera/screen being displayed too early.
  • Raised the first-person camera slightly for walking in crouch to more accurately reflect the actual position of the character.
  • Lowered IED explosion sound to not bottom out the HDR.
  • General stability improvements.

Killtrade razlaga:

The time window where a bullet could cause damage from an already dead player is now calculated as intended, decreasing the time frame when players with high latency could get a kill, even though they should be dead according to the server. This should reduce the probability of kill trading.
Link to comment
Bom pogledal kasneje, če je ta opcija. Ampak vsaj kolkor sem videl je ni. Ker me vedno vrže potem povsem v prvo misijo al pa pač nadaljujem od kjer sem končal.

Edit:

Pogledal in mam 3 opcije:

-resume, -replay missions (replay previously completed mission - tvoja prejšnja točka shrambe se prepiše), -start new campaign

Skratka nič od opcije da bi si izbral katerokoli misijo in kljub temu nadaljeval od najnovejše točke.

Aja, tako to mislis. Ne to pa ne gre. Najprej moram koncati sp, potem lahko mirne volje ponavljas

Sent from my iPhone using Tapatalk

mistress3riple.png

Link to comment

Jaz sem obupal z špilom, sem špilal multiplayer kake 2,3 ure pa mi ni pointa... Samo neko streljanje vse povprek, saj na začetku je zabavno ter zanimivo vendar ko začneš padat vsako minuto brez samega kila ti špil dopizdi. Singleplayer je hud vendar sem prišel do tretje misije in nima nobene konkretne zgodbe, sem pogruntal da nisem za te streljačine ki nimajo ne repa ne glave. Sem jo dal pod oglase in je to zadnji battlefield špil zame - žal.

Link to comment
Jaz sem obupal z špilom, sem špilal multiplayer kake 2,3 ure pa mi ni pointa... Samo neko streljanje vse povprek, saj na začetku je zabavno ter zanimivo vendar ko začneš padat vsako minuto brez samega kila ti špil dopizdi. Singleplayer je hud vendar sem prišel do tretje misije in nima nobene konkretne zgodbe, sem pogruntal da nisem za te streljačine ki nimajo ne repa ne glave. Sem jo dal pod oglase in je to zadnji battlefield špil zame - žal.

Pri battlefieldu je pomemben teamwork. Špil je ful hud, če imaš tako ekipo kot je ekipa BAR na PS3/PS4. Drugač pa če itak vsi igrajo po svoje, pa vem da ti hmal dopizdi.

Sent from my Xperia Arc using Tapatalk 2

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment

To je res, če bi bil teamplay bi bilo malenkost bolje vendar še vedno imajo porazne spawne kjer se ti sovražnik prikaže izza hrbta par sekund po spawnu, zelo težko merjenje z orožjem - ker imajo sensitivity naštiman na premikanje in na merjenje z orožjem na isti opciji, posledica tega je prehiter/prepočasen aim ter prehitro/prepočasno obračanje.

Link to comment

Jaz ne vem kako bi lahko še drugače kot je. Saj če imaš samo iron sight nameri hitreje, kot pa z kakšnim dodatkom. Igra je pa zakon, samo navadit se je moraš, potem pa je ravno prava hitrost. :) Če je to tvoj prvi Battlefield, pol se sploh ne čudim, da si obupal. :) Jaz zdaj na PS4, medtem ko čakam na ostale, večino časa igram sam, pa tudi ni tako slabo. Je pa res, da ima vsak svoj okus.

miham.png
Link to comment

:D :D :D ....KRATOS....

Saj ne vem kje sploh igraš ps4 ali ps3...kjerkoli že....saj vseeno ....are you a men ???

Ne samo jokat :( moraš tudi kaj naredit zato, pa čeprav dobiš velikokrat po pi...:tepen:....ne igra vloge, pa če 100X umreš.... you are a men !!! res je težje igrat sam (pa tudi to gre)....padamo vsi , pa zaradi tega ne odnehamo-prav nasprotno ne predamo se!!! ...velikokrat se kdo izmed nas žrtvuje za drugega ( npr. ...da nekdo C4 na tank in se z njim vred razstreli), zato da njegovi lahko prodirajo dalje ali pa branijo:thumbsup:.....spoznati moraš , da je team play one and only way:headscratch: ...pa še zabavno je:hihi, ko se lahko pogovarjaš s prijatelji o pozicijah nasprotnika :) ....in še in še in še.....je cool stvari v battlefieldu....samo spoznati jih moraš....lahko bi sprobal z nami kakšno odigrat ???.....si boš sigurno premislil ;).....čao:rock:

:rock:ALL REBELS

Link to comment

Na xbox one igram... miham sem že igral nekaj delov tudi 1942, sicer vem da se moraš navadit vendar pri drugih multiplayer špilih je veliko bolj zabavno biti "noob" in sprobavati stvari, medtem ko mi ta špil ni niti malo zabaven, še zakempat se nemoreš s snipo in čakat, ker se spawnajo 5m zraven tebe čez nekaj časa. Nekako tak filing sem dobil da so naredili vse kar se da bi zagrenili gameplay tistim novincem, vsaj na začetku.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.