Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation 4


Bessie

Priporočene objave

^ A si probal brez presledkov? Da ti ni napisalo "This Community name uses invalid characters. Please choose a different name.".

Sony Bravia 46V3000 (1080/24p); Playstation 4; Playstation 3 fat 60GB; Playstation 3 slim 160GB (nadgrajen na 320GB); PS Vita; PStwo; Focal Sib&Cub3; Denon AVR-X1000; Philips BDP2180/12; Xbox One

PSN / Xbox Live: BigFoot74205

bigfoot74205.png

Link to comment
  • vrhovni

Nisem. Drugi so tudi imeli presledke in še celo razne znake. Tak da ni bila v tem težava.

Kakorkoli, je že urejeno. So verjetno imeli neko težavo s serverji in so jo zvečer ob desetih že odpravili. Tak da imamo svoj official community: "KSi - KONZOLE SLOVENIJA". Kot logo je seveda dodan Konzi:

post-803-14477113048_thumb.png

Vse ki vas imam na friend listi sem že povabil da se pridružite, ostali ste pa prav tako dobrodošli in se lahko sami dodate (ni potreben invite).

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
Eno vprasanje glede novega upgrada. Ali se da spremeniti barva pri sporocilih ? Prej je bilo veliko bolj razlocno. Drugace je kul ta novost ... refreshing :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jaz nisem našel nastavitve za spremembo barve. Je pa bila tudi meni prejšnja, kontrastnejša varianta bolj všeč.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Ja, se strinjam. Bodo morali filtrirat. Eno obvestilo za novo dogajanje v community, ne pa za vsaki post posebej. Čisti spam. Ista fora je če dodaš favourites friend grupo (srček v friends). Spam na spam.

Mobitel mi v eno samo piska odkar so te FW 3.0 novosti. In tako kot si japanboy rekel. Če vgasneš, potem pa ne dobiš čisto nič in si izven dogajanja.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

^ A to misliš kje je film kupljen? Ker nekateri ameriški filmi v Evropski predvajalnikih ne delajo.

Drugače sta pa tako PS3 kot tudi PS4 super predvajalnika.

Sony Bravia 46V3000 (1080/24p); Playstation 4; Playstation 3 fat 60GB; Playstation 3 slim 160GB (nadgrajen na 320GB); PS Vita; PStwo; Focal Sib&Cub3; Denon AVR-X1000; Philips BDP2180/12; Xbox One

PSN / Xbox Live: BigFoot74205

bigfoot74205.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.