Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Until Dawn


japanboy

Priporočene objave

  • Odgovorov 136
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • vrhovni

Igra ima tudi svoj zvočni profil za PS slušalke. Prenos je možen preko Headset Companion App-a:

Sony has also released an Until Dawn custom audio mode tuned specifically for PlayStation headsets. This can be downloaded today via the Headset Companion App and should up the scare factor for those who can withstand the game with headsets on.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
Ma ni šans, da vsi liki preživijo

Dejansko se mi po prvem igranju to res zdi popolnoma nemogoče. Pa ne zaradi odločitev ali QTE sekvenc. Enostavno prideš do situacije kjer lahko samo izbiraš tale ali tale lik, obeh pa ne more rešit. Verjetno je potrebno kar radikalno spremenit odločitve (porušit ravnovesje v naravi ali pa kaj čudnega).

No, zaenkrat sem prišel do 5. poglavja in igra še kar vleče in vleče (težko odnehaš dokler ne prideš do konca poglavja).

Atmosfera je vrhunska in mislim da je to glavno gonilo celotne igre. Predvsem so izredno dobri zvočni učinki. MOČNO priporočam igranje s slušalkami, ker je toliko detajlov, ki res naredijo noro vzdušje v igri.

Horror je ves čas prisoten in tukaj so si razvijalci lepo privoščili igralce. Veš da bo nekaj skočilo, ampak ne veš kdaj. Toplo priporočam vklop možnosti snemanja reakcij s PS kamero! Ko se vidiš na kameri je to pravi gold material. Sploh ne veš da se tako odzoveš. Res za nasmejat.

Zbiranje totemov je dejansko narejeno smiselno za razliko od drugih iger, ki pač dodajo zbiranje zaradi trofej ali pa zato da zapolnijo čas v igri. Tukaj ti zbiranje bistveno pripomore pri igranju (beri: preživetju :cheerful:).

Zaenkrat samo dobri vtisi. :thumbsup:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Zdaj grem že v tretje čez, sem v prvo kar vse pobil ker me je zanimalo na kakšne načine lahko umrejo [emoji4]

Moram rečt da nekih drastičnih sprememb glede na odločitve ravno ni. Najbolj vplivajo odločitve ki si jih lahko tudi ogledaš ko koncas (butterfly effect). Je pa zanimivo videt razlicne scene in konce, tako da igra je parkrat za prespilat.

Pa vse kar si našel ti ostane če na novo startas prvi chapter (ne new story).

Dobro vlozen denar, pa čeprav digitalno [emoji1]

Poslano z mojega C5303 z uporabo Tapatalk

Urejano od Judge
Link to comment
  • vrhovni
matej: 50€ samo nisem še naročil.

Pff... Jaz pa sem jo ravnokar prvič preigral. :)

Igra je super!

Po prvi polovici sem že mislil da bo postalo nezanimivo zaradi tematike, ampak ne. Zanimivost se vleče še naprej.

Čisto na koncu je vrhunsko narejeno, če se le prav odločaš pri potezah. Z vsako potezo stopnjujejo srhljivost in to prekleto dobro. Ob zadnji stopnji sem od napetosti skoraj kontroler vrgo nekam. :D

Nisem si mislil da bo igra tako zelo po mojem okusu. Zelo dobro zasnovana in izpiljena igra! Moja ocena je čista 10ka!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.