Skoči na vsebino

KSi bugs...


Priporočene objave

Ne vem al se samo meni dogaja ali pa noben ne upa povedat. Že nekaj časa (cca. pol leta) se dogaja, da ko padem na KSi dobim text only stran...ne glede na sistem, hitrost povezave ali browser...nekako od 10poskusov je en uspešen...

post-101-144771068385_thumb.png

in pa chat ne deluje v IE vseh vrst (tako v Win 8.1 desktop in modernverziji, na SurfaceRT, kot tudi na Windows Phone)... v Operi je OK.

post-101-144771068398_thumb.png

Vem, da je marsikdo potarnal na ČajankahTM tudi glede drugih reči (ne vem kaj že...) pa morda napišete še tukaj, da se da to vsaj na "to do" listo...

BessieSABU.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 4 meseci ...
  • Pred 8 meseci ...

V Q&A oddelku ne morem oz. ne zna objaviti pa bom nadaljeval tukaj:

Ob prijavi sem dobil sporočilo:

Navedek

Ups, prišlo je do napake
Cannot find the page you requested
Koda napake: 2T187/2

Bookmarks je kazal še na stari link... ;)

Pod Priponke imam:

Navedek

Porabil/a si 506 MB od svojega 19 MB limita za priponke.

Naslovna vrstica z logotipom je po nekod fiksna, drugje ne.

Prva stran foruma je predolga, oz. veliko je praznih vrstic, kar jo še podaljša.

Tema je skoraj pretemna... prosojnost je pa prevelika.

Ni predogleda pred objavo.

Kako se doda/embeda video?

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Ko sem zgoraj uporabil oznako za prečrtano besedilo, mi zdaj prečrtalo tudi gumba Navedek in Uredi, prečtano je tudi besedilo Obvesti me ob odgovorih!?

V oknu za objavo sporočila je poleg gumba Posreduj odgovor še en manjši gumb brez besedila.

Slike pa žal tudi ne morem objaviti.

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Dva gumba/funkciji sta zelo potrebni.

"Nova vsebina foruma" (brez člankov) pokaže tudi že prebrane najnovejše teme 

"Nova vsebina tem v katerih sodelujem" pokaže vse teme v katerih sodelujem, tudi že prebrane

ni isto kot trenutno "Neprebrana vsebina", to pokaže vse prispevke, ki jih še nisem prebral

OK sem pogruntal oz. da se nastavit tokove vsebine...

 

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
  • N7

bessie, ne spamaj vsakih pet minut, malo se moras pa tud seznanit z novim mehanizmom. vzemi si cas in lepo zberi, kar te muci. pa bomo pogledali.

splosne pripombe kot "zdi se mi pretemno, ipd." so neutemeljene. temna tema je pac taksna. svetla je v pripravi...

ostale zadeve bom seveda pokusil odpravit ali prilagodit.

ozi_SLO.png

Link to comment
Navedek

Tema je skoraj pretemna... prosojnost je pa prevelika.

To utemeljujem z nekdanjim izgledom KSi (svetla/bela, svetlomodra, modra), in izgledom večine največjih socialnih servisov kot so FB, Twiter, Youtube, Google... sicer pa je to tudi stvar okusa, osebno so mi všeč črna, rdeča, oranžna, temni odtenki... ampak jih vseeno ne bi uporabil za KSi, podajam svoje mnenje...

Prevelika prosojnost moti pri branju vsebine.

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
  • Ozi locked this debata
Gost
Debata je zaprta za nadaljnje komentarje.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.