Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Life is Strange - Episode 3 - Chaos Theory


Priporočene objave

  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • matej1990 posodablja naslov v Life is Strange
  • 4 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Ravnokar končal 5. epizodo in s tem 1. sezono in moram reči, da takega konca nisem pričakoval. Se mi pa zdi, da bi lahko razložili od kje Max ta moč. To je bilo zame edino od vprašanj, ki bi si jih želel da nam razkrijejo odgovor. Mi je pa bila 4. epizoda najboljša od vseh, sploh tisto s tablo, ko si moral povezovati indice v celoto. Skratka igra vredna svojega denarja in če ne bi imel digitalne edicije bi kupil fizično edicijo.

Sicer pa 2. sezona, ko bo izšla naj bi imela povsem druge like kar se mi zdi edino prav.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Se strinjam. O njeni moči ni praktično nič povedanega, pač ima jih. V S2 lahko zaradi mene menjajo celo ekipo karakterjev in tudi mesto dogajanja, ampak za božjo voljo naj vsaj malo razložijo od kod prihaja moč za manipulacijo časa.

 

Konec si preigral na oba 2 načina? Kateri ti je bil bolj všeč?

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Sem preigral samo na en način - žrtvoval Chloe. Sem pa šel potem še pogledat glede na to, da je bila še ena izbira kaj se zgodi s slednjo.

Vsake oči imajo svojega "malarja" in tukaj bi se dalo razpredat. Odločil sem se za Chloe in nisem bil razočaran. Vprašanje je, lahko da se bo stvar zopet ponovila in to ni garancija, če je mrtva, da te nevihte ne bo, ampak tale butterfly effect je kar pošteno zagodel.

Sploh po koncu tretje epizode, ko sem videl Williama živega pol pa Chloe na invalidskem vozičku. :/

Po drugi strani pa če bi preživela - izbira 2. konca, to še ni zagotovilo, da se ne bi zgodilo še kaj hujšega kje drugje.

Pa to kdo je bil glavni krivec za vse sem kar malo presenečen. Si sploh nisem predstavljal tega. Ampak konec koncev vse ni tako kot se zdi kar se je tle lepo videlo.

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Dejansko nobena od zadnjih dveh odločitev ni prijetna in nobena ni tista ta prava. Vsaka ima potencialne močne posledice. Žal jih po vsej verjetnosti ne bomo videli.

Spoiler

Ja, ta scena me je zadela v živo. Potem pa nadaljevanje v drugi epizodi, kjer te Chloe dobesedno prosi, da jo ubiješ. FUU!!! Nič inovativnega, iz strani zgodbe, ampak noro dobro narejeno.

Jup, hudobnež je tudi zame bil pravo presenečenje. Vse druge sem sumil, samo te osebe ne. :lol:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
13 minutami ago, josko pravi:

še nisem preigral zadnjega dela do konca imam kar nekaj osumljencev pa se bom  prepustil da me igra preseneti kako se bo izšlo bo mogoče tale serija dobila nadaljevanje v drugo sezono? ker je res odlična igra in si zasluži nadaljevanje

 

2. sezona je potrjena in najbrž z drugimi liki. Vsaj tako je bilo govora, ko so spraševali, kaj bo če bo 2. sezona z liki.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Še podatek glede prodaje retail verzije v prvem tednu obstoja igre.

 

Navedek

The episodic graphic adventure game - Life is Strange - sold 182,455 units first week worldwide at retail, according to our estimates, which can be viewed on the VGChartz Global Weekly Chart for the week ending January 23rd.

 

Med platformami v prodaji vodi PS4.

Navedek

Breaking down the sales by platform, the game sold best on the PlayStation 4 with 117,932 units sold (65%), compared to 51,708 units sold on the Xbox One (28%). The game also sold 12,815 units on Windows PC at retail (7%).

 

Med kontinenti pričakovano ZDA, medtem ko je v Evropi presenetljivo Nemčija pred Veliko Britanijo.

Navedek

Breaking down the sales by region, the game sold best in the US with 108,177 units sold (59%), compared to 37,672 units sold in Europe (21%). Looking more closely at Europe, the game sold 5,582 units in the UK, 11,012 units in Germany, and 4,650 units in France.

 

10573384652.png

Link to comment
  • Pred 5 meseci ...
  • Pred 4 meseci ...
Dne, 9/21/2015 at 23:00, matej1990 pravi:

Nemogoče. Preveč emocij za preigrat v enem šusu. :)

 

Prve 4 epizode v enem šusu :D Me je mikalo, da bi še 5. pa sem jo prišparal za dobro/slabo jutro :D

 

Holly fu*k, what a game :o:D To če še niste preigrali morate čim prej! Roller coaster emocij. 

 

Spoiler

Zadnja epizoda je "weird as fuck". Končne izbire pa še hujše. Dejansko lose-lose situacija. To sovražim. Mora biti happy ending :D

 

 

mnovak91147.png

Link to comment
  • vrhovni
Pred 49 minutami, TheRealDeal pravi:

Prve 4 epizode v enem šusu :D Me je mikalo, da bi še 5. pa sem jo prišparal za dobro/slabo jutro :D

Ja, ker nisi mogel shandlat emocij. :P

 

Ja, zadnja epizoda ti vse pomembne dogodke zabriše v faco, da te ja ponovno preplavijo emocije, nato pa ti dajo še ultimativno zadnjo odločitev.

Si preigral oba dva konca? Sta si čisto drugačna, zato se ju splača videti.

 

Igra ti lepo pove, zakaj ne more biti ultimativni happy ending. Vse ima svoje posledice. :)

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 5 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.