Skoči na vsebino

Nabava robe prek Interneta !


Samotar

Priporočene objave

Kupujem Battlefield 3 in sicer za PC in me zanima pri kateri trgovini se najbolj splača vzeti ?(predvsem me zanima rok dostave, cena poštnine)

Sam primerjam naslednje tri trgovine:

1. Gameplay

2. Zavvi

3. TheHUT

Vse imajo enako ceno izdelka, £24,xx. Koliko sem razbral iz prejšnjih postov, bi naj zavvi ter thehut bila ena in ta ista trgovina in precej zamudna pri dostavi ? Ima kdo kakšne izkušnje glede gameplaya ?

Že vnaprej se vam zahvaljujem za morebitne odgovore!:beer:

Sharksy.png
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

TheHut in Zavvi spadata pod isto podjetje: TheHut Group

Dobavitelji so zato enaki in se enako dolgo čaka na paket pri obeh podjetjih. Imajo večinoma enake (vendar včasih vendarle različne) cene.

Trenutno ima Zavvi 0,99 funta poštnine na naročilo, TheHut pa 0,99 funta na izdelek (včasih sta oba imela free poštnino :objem:)!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Določene večje zadeve (slušalke, dodatki,...) se lahko tudi izgubijo in jih sploh ne dobiš. Moraš imet na skrbi in jih nato mislim da v 30 dneh opozorit. Ti popolnoma brez komplikacij ali vrnejo denar ali pa ponovno pošljejo.

Ravno pred kratkim sem naročil 3 igre pri Zavviju: naročilo oddal v nedeljo 8. zvečer ob 19h, 9. ob 15h dobil e-mail da so igre bile odposlane, v ponedeljek 16. dobil igre. 7 dni! :beer:

Včasih pa kot je Zurbum napisal se zadeva zna zavlečt dlje...

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • N7
Hvala za info. Kaj pa glede časa dostave, imate vsi izkušnjo da je zavvi + the hut okoli 10 dni v povprečju ali tudi kaj dlje. In če je dlje ali je to pogosto? Namreč nekaj sem bral tudi o več kot tri tedenskem čakanju na dostavo.

včeraj prejel svoj prvi order iz zavvi.com (sicer uporabljam bolj game.co.uk). pošiljko prejel v 3 dneh.

ozi_SLO.png

Link to comment

Ve kdo če avstrijski MediaMarkt online-shop pošilja tudi v Slovenijo? Majo eno hudo akcijo in sicer xbox360 254 gb za 189 eur. :lol Prvo sem malo debelo pogledal potem pa ugotovil da gre v bistvu za komplet xbox360 4gb in zraven official 250 gb disk.

Tu je link: http://www.mediamarkt.at/mcs/catentry/XB360-254GB-Konsole-4GB-Flash-250GB-Festplatte-BUNDLE,10255,27403,241379.html

Me mika, ker mam namen že kar nekaj cajta spet nabavit xbox360. :hyper:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.