Skoči na vsebino

Vaša igro sobica !!!


Priporočene objave

majke vam, mene ste že 2x banali za 2 tedna, zaradi tega, ker sem samo pisnil o špilih na R4. tale pa se važi, da je pirat, slika svojih 100 komadov pirat špilov potem pa se še vam norca dela. vse kar pa naredite pa je to, da mu zbrišete post. brez kakiga opozorila ali česarkoli

svašta :doh: :doh:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
majke vam, mene ste že 2x banali za 2 tedna, zaradi tega, ker sem samo pisnil o špilih na R4. tale pa se važi, da je pirat, slika svojih 100 komadov pirat špilov potem pa se še vam norca dela. vse kar pa naredite pa je to, da mu zbrišete post. brez kakiga opozorila ali česarkoli

svašta :doh: :doh:

Nimaš sreče :tepen::P .

Link to comment

Ne, saj ima davodax prav. Stvar je taka, da zaradi tehničnega detajla ali dveh jaz ne vem točno, kako na izi banati ljudi. Žal pa nimam ne volje ne cajta tečnariti drugim adminom o tem, tako da se stvar omeji na izbris retardiranih postov. Ampak no, ko bom pa enkrat te tehnikalije rešil, potem ne bo več usmiljenja. Ker Sasuke res ima jajca, da najprej piše bedarije, potem pa še nekaj taunta zraven. Saj smo vsi happy family in se toleriramo med seboj, a enih stvari se pač ne sme delati. Če bi imel tedaj delujoč gumbek ban, bi ga zbrisal s celega interneta. A pač nisem.

No, po prihodnji debati s kekeitom bo pa bolje, da se folk orenk pazi. Predvidevam po 2 bana na dan. :innocent:

Link to comment
kekken a te je kdo dons v Halo ownu, da si malo razdražen :beer: ??

A lahko vsaj na novo uploadam slikce pa cenzuriram tisto??

Nimam nic proti tebi. Vse je le stvar funkcionalnosti.

Pac, enkrat sem bil tako zavzet, da sem popravljal neumnosti posameznih ljudi v postih. Brisal piratske linke, spreminjal povedi, da vec ne vsebujejo dreka, a se kar ohranijo pomen.. prisel sem tako dalec, da sem opozarjal folk, ki zraven konzol v trznici ponuja 270 pecenih iger in jih prosil, naj popravijo in podobno.

Pac, casi s pretirano voljo in pretirano dobroto so mimo. Kar pa ne pomeni, da bo zato forum lahko postal piratska greznica. Zato ostane samo ena oblika cenzuriranja - brisanje postov.

Pac, povedal sem ti, kje si ga usral. In ti, namesto, da enostavno zbrises inkriminirani del... gres in se v editu posmehujes temu. Kaj ti moram. Ocitno ne razumes poante. Zato brisanje posta. Imas pac dva nacina za sporocit folku, da jemljejo na izi nekaj, kar ni za je mat na izi. Ali jim pises post/U2U s sedmimi odstavki... Ali pa jim zbrises to, kar so naredili in se z njimi ne mucis pretirano. Se bomo pa zgrda ucili.

To velja za trznico, in povsod. Pa ce zaradi mene napises ne vem kako iluminiran post 20000 znakov, na koncu pa reces, da si igro potegnil dan prej, ker se ti ni dalo cakati, da ti jo postar prinese v kaselc. Koga jebe, koliko pameten in koliko posten si. Veliki carji tega foruma so se repencili in penili nad tem. A to je pac to. Ce se ne znas brzdati in ne razumes pomena drzanja foruma cistega, bo post pac brisan. In uporabniki tudi, kmalu.

Edin nacin je, razen ce K-Si ne najde ene treh ljudi, ki bodo ujckali vsakega piscanca posebej in mu razlagali, zakaj ni kul to pa to.

... :beer:

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.