Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

derp derp derp...

Ne prodajam in ne kupujem rabljenih stvari ce kaj hocem kupim novo niti nimam ps3 tko da zakaj bi dajal podatke z davcno ce nic ne kupujem ne prodajam zanimajo me novice o špilih

Cudno da Travarja niso sankcioniral glede na to da je osebno žalil uporabnike ??? dvojna merila???

Urejano od Xbawks
Link to comment
Lahko pregledas vse moje poste nikjer ne žalim uporabnikov raje poglej nekatere z GT ki jih žalijo pa se nic ne sankcionira .

Mene žali že samo tvoja prisotnost, da se o drugih stvareh sploh ne pogovarjamo. Ti si dejansko tu samo zato, da delaš sranje in če bi bilo po moje, bi bil ti prvi na listi za odstrel. Ko smo že pri sankcijah in kdo kolko česa prispeva in kdo koga žali. Če hočeš, da te drugi spoštujejo moreš pokazat vsaj malo nekih osnovnih manirih, ampak ti si itak samo en punching bag. Manire, medsebojno spoštovanje, osnovna uporaba slovnice? Anyone?

NitroBlast90.jpg

Link to comment

...in pol pride 20.september in samo ta zadnji+forever alone, igra

proti botom zapečene girse. Guess who?

also.hipotetično seveda...zajc itaq nimam nobene konzole...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
jest kot gejmer (kao) z veseljem dam GT ker je to gejmerski id. ni pa obveza in NIKAKOR mi si ne želimo, da bi nas primerjali z drugimi spletišči. mi želimo in zmoremo bit naj-boljši. pri tam pa potrebujemo tudi nekaj discipline posameznikov. also; če ma kdo kakšno opazko/pripombo/zahtevo obstajajo načini, da se uporabnike oziroma njihove prispevke ali karkoli tretjega eskalira v drobnogled pristojnim. tako, da... pozivam zdej: česa nismo sankcionirali pa bi morali (nam je ušlo)?

Tako je! Že sam jaz kot uporabnik in kot člankar tu pa tam hočem videt ta portal tako.

Nismo tukaj, da tolčemo ps3.dober.si (čeprav je idiotski), da tolčemo mn3njalo ampak da co-existamo in doprinašamo slovenski gamerski sceni!

KSi se na poti stare slave namreč ne bo vrnil z bashanjem drugih, s propadanjem drugih, ampak z dvigovanjem samega sebe na nivo, kjer bomo najboljši!

Ksi ni padel zato, ker je prišel gnojko.si. Padel je zato, ker je mel težave. In dokler se bomo ukvarjali s kurčinami na drugih frontah, bomo mi tu stagnirali.

Link to comment
  • N7
Lahko pregledas vse moje poste nikjer ne žalim uporabnikov raje poglej nekatere z GT ki jih žalijo pa se nic ne sankcionira .

nisem mislil, da žališ samo pravim, da sporoči, če si kje opazil, da bi morali reagirati pa nismo. zato te nihče ne bo grdo gledal. to je posameznikov doprinos k bolj urejeni skupnosti. če pa argument ne bo dovolj dober pa pač ne bo in gremo naprej.

ozi_SLO.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
Ne vem kako je vam lahko tako nepregledna stran? Lahk povete, ka vas tak moti, kajti jes se čisto komot znajdem na njej.:)
Ja lej sorry pač tole je to much. Vstopna stran se nekak deluje dobro dokler ne kliknes "vstopite" . JE pa res vsak ma svoj okus sam tole je pomoje res... za odpad! Ksi proti tistmu je kot ferrari vs. fičo

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.