Skoči na vsebino

kaj trenutno igrate na PS3 ???


D.Tidus

Priporočene objave

  • Odgovorov 179
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Unreal tournament III (75% časa), najboljši multiplayer za casual gaming

COD4 (15% časa) tudi fenomenalen špila ampak preveč hardcore nasprotnikovov z 10 in več dni špilanja. :crazy:

Orange box (5% časa) singleplayer seka multi pa poglej gor.

Ostali čas pa porazdelim na: Motorstorm, Resistance, Oblivion, Warhavk.

Moram povedat da mi je žal ker sem zapostavil warhavk ampak ČASA enostavno ni.

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

A slučajno kdo ve kje v Celju bi e šed alo nabavit MGS4, v bigbangu jih nimajo več, namreč danes mi je zgovorni (;) ) Junior prinesel PS3 moj izvod MGS4 pa je pri kolegu ki ga ne bo do next weeka nazaj :crybaby: :crybaby: Res mi trga ej, je vsaj kdo iz okolice Celja da bi mi posodi lkakšen GT5 ali pa Uncharted ker teh iger še ni na igromatu?

Pretty please :innocent:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Mah ko jebe, šibam zdle v BB v maribor po MGS4 in GT5. Že tak lep ačetek dne je bil ko mi je je Junior obvestil o the switchu, potem ko pa sem dobi lPS3 pa je vse šlo navzdol, v Celju niso imel več MGS4, kolega se je potuhno najverjetneje je odnesel PS3 in moj MGS4 v LJ, polica s knjigami se je iztrgala iz zidu in mi je padla na glavo skupaj z 10imi knjigami na laptop in izbila par tipk, res super anyway grem po MGS4 tko da se jebite vsi fanbojčki , ta špil ga seka, in fact ta špil je najboljše po MGS3 in MGS2 ko da res zdej fuck off mudi se mi.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Martinez in ALkhor kakšna imata vidva PSNja da vaju dodam za MGO? A drugače še igrate kej druga, študiram a bi danes nabavil COD4 ali pa Warhawk sam nevem ali slednjega še sploh igra kdo, po trailerju sodeč zgleda zadeva mindless fun.

Na PS3 Dober je kup nekih imen sam nočem zdej random folkadodajat k ga ni tu gor na forumu, je še kej drugje kakšna lista?

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Alkhorr (med tednom me boš težko najdu gor)

MartinPocrezze

Warhawka ne kupuj.

Jaz sicer trenutno igram malo MP, Warhawk in CoD4 sem prodal, edino kar igram je UT3 (ki ga že lep čas nisem igral, pa še na PCju je boljši), ter Team Fortress 2, a ko sem zadnjič igral, je bilo folk moč prešteti na prste ene roke. Saj na dober.si poglej skupine ki kaj igrajo, pa boš takoj našel folk za špilat (CoD4 se mi zdi najbolj igran).

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.