Skoči na vsebino

Vprašanja o računalniških problemih, programih, špilih


Anduril

Priporočene objave

No jaz pa bi pa imel wondows 7 pa mi ne gre insalirat deriverjev za internet graficno itd.... kaj naj naredim ? :mirror:

Kakšnih driverjev za internet? Za grafično obstajajo že driverji napisani za 7, tako da bi moglo vse delat.

Ne zatna mi kao meze, ni iterneta ko da pac nebi blo kaj prikluceno ....

82640-JR97UNR.gif
Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Hm.. Nepoznam. Vem pa d ma Adobe Audition eno opcijo, d ti kao zbrise vokale. Pac tisto frekvenco, kjer je ponavad glas, jo zbrise..sam ni lih nevemkok lepo pol. Se pa splača probat.

Pol pa, tanov singel od siddharte (baroko) je na njihovi spletni strani na voljo, v dveh oblikah. Pač mp3, normaln komad, pa "nestisnjeno" različico v .aif obliki. Ta tadruga razlicica nima besedila. Mogoce loh probas najdt se druge komade v .aif obliki, pa bojo brez besedila :).

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

A se ti pojavi črno ozadje? Če je to, potem nimaš orignal windowsa...pri xp-jih moraš napisat pravilen key...pri visti pa nevem kak je...poglej malo na youtubu, tudi jaz sem si tam pomagal ;)

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

Jst mam pa naslednji problem (ubisvu ga ma moj frend, sam je v najnem skupnem interesu da se to odpravi):

Ima IBM ThinkPad r40 na katerem ima org. WinXp sp2. Problem pa je pri DirectX. Ima verzijo 9.0c vendar ko vtipka v Run (Zaženi) "dxdiag" ima pod zavihtkom "Display" onemogočene oz. nima DirectDraw, Direct3D ter AGP Texture pospeševalnikov. Poskusila sva že vse (gonilnike... ) vendar nič ni tega popravilo. Sedaj pa ubožec ne more g33kat Lineage2 :(

Pomoje je problem v grafični kartici, vendar je tako težko najti prave gonilnike, da sva že skoraj obupala. Kartica je Mobility Radeon 7400 in ni šoferjev za boga ne. Tudi za druge komponente v leptopu je pain in the ass najti taprave gonilnike.

Če kdorkoli lahko karkoli pomaga, je dobrodošla vsaka zamisel.

peace out

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
Jst mam pa naslednji problem (ubisvu ga ma moj frend, sam je v najnem skupnem interesu da se to odpravi):

Ima IBM ThinkPad r40 na katerem ima org. WinXp sp2. Problem pa je pri DirectX. Ima verzijo 9.0c vendar ko vtipka v Run (Zaženi) "dxdiag" ima pod zavihtkom "Display" onemogočene oz. nima DirectDraw, Direct3D ter AGP Texture pospeševalnikov. Poskusila sva že vse (gonilnike... ) vendar nič ni tega popravilo. Sedaj pa ubožec ne more g33kat Lineage2 :(

Pomoje je problem v grafični kartici, vendar je tako težko najti prave gonilnike, da sva že skoraj obupala. Kartica je Mobility Radeon 7400 in ni šoferjev za boga ne. Tudi za druge komponente v leptopu je pain in the ass najti taprave gonilnike.

Če kdorkoli lahko karkoli pomaga, je dobrodošla vsaka zamisel.

peace out

poskusi tukaj...ibm prenosniki so sedaj znani pod imenom lenovo :)

http://www-307.ibm.com/pc/support/site. ... 46024.html

lp, Matjaž

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment

poskusi tukaj...ibm prenosniki so sedaj znani pod imenom lenovo :)

http://www-307.ibm.com/pc/support/site. ... 46024.html

lp, Matjaž

aha, hvala

Sm opazil da mi je lenovo našlo zmeri pri iskanju, sam nism vedu a je to to al ne.

Bova še mal formatirala pa vse na nov pa bomo vidl.

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Torej naložil sem si Windows 7 in že imam probleme. Ko zaperem firefox, ga nemorem zagnati ker se mi vedno izpiše tole(potem nimam druge izbire kot da gre v task manager in ga zaperem):

untitled.jpg

2. Ko je računalnik vklopljen približno več kot 30min,1h, ustvarja zvoke, kot da se bo ugasnil.

Torej, vsi ki imate windows 7 help :innocent:

Sharksy.png
Link to comment

Okay, jaz imam en res najbolj frikiš problem, kar se lahko zgodi ownerjem laptopov, saj pomojem. Praktično mi je laptop delal normalno še dva dni nazaj. Zvečer sem ga lepo ugasnil, kakor ga je treba. Naslednji dan (to je bilo včeraj), sem ga hotel prižgati in se je power button posvetil, kar pomeni da se je prižgal, nato čez nekaj sekund cel laptop ugasnil, spet prižgal in spet ugasnil. Sem pogledal po googlu in sem prišel do rešitve imenovane "static discharge", kjer sem odstranil baterijo in kabel, ki napaja laptop, ter izklopil električno omrežje. Držal sem nato power on button za 1 minuto, nato vse spet vstavil nazaj v laptop in ga prižgal, vse je delalo lepo kakor more.

Danes sem spt hotel prižgati laptop in pojavila se je ista pesem kot včeraj. Spet sem laptop static dischargal, a danes še to ni več pomagalo. Razmišljal sem tudi, če je mogoče kaj narobe z matično ploščo, ampak ne vem kako naj bi do tega prišlo.

Plz, help! :crybaby:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.