Skoči na vsebino

PS3 TEŽAVE HW, NASVETI (mrtev, ni slike, nekaj ne štima)

Gost smile4me

Priporočeni prispevki

Srečujem se torej s sledečim problemom. Na mojem precej novem tv-ju igram vse špile brez problemov, ko medtem na malo starejšem tv-ju, ki je tudi precej večji od tega, ne morem igrat vseh igrc normalno. Pri nekaterih špilih je slika pač črnobela in to ravno tisti, ki so mi najbl všeč. Ta problem se mi je pojavljal že pri PS2.

Help

LP

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
  • Odgovorov 319
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top prispevkarji dotične teme

Top prispevkarji dotične teme

Objavljene slike

Si si ze sam odgovoril. SCART je samo oblika prikljucka, ki lahko nosi avdio in video signale. Dejansko lahko preko SCARTA furas cisti RGB v 480p (tudi 720p/1080i, vendar manj kot 1% televizorjev na trgu to podpira). Tisti jajc ki ga dobis zraven konzole pa je kompoztina povezava, kjer so vse barve in sinhronizacija stisnjeni v eno, kar je obup. No ker RGB in kompozit ne uporabljata enakih pinov, lahko te zakljucis v SCART vmesniku. Mora pa TV to podpirat in ponavadi je tako da cisti RGB podpirajo prva SCART vrata.

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
  • 1 month later...
super....bom probal, drugače pa močno razočaran nad delovanjem ps3ja. mesec star in 10 ur uporabljen....in sedaj to

mogoče premalo laufa, ali pa preveč kadiš v sobi...lol...joke...garancijo pa v trgovino...prvi primer si, ki ga zasledim...

...Anduril... :car: končno :car:

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
  • N7

bluray medij je zelo obcutljiv. precej bolj kot npr navadni dvd, ki se predvaja tudi ob kaksni packi. bluray bo stekal in ne bo prebral sektorja ce imas na njem zmohten prstni odtris recimo...

preverjeno!

:fiufiu:

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
hej

men se je enak zgodil in sem tud dal not pes 2008 pa mi ni več bral nobenega dvd izdelka.

mogoč je kaj narobe z igrco???

odnesel sem ga v big bang in so ga poslal v Belgijo zdaj pa čakam da ga dobim!

pobrskaj po spletu...nisi edini kar se PES2008 tiče...zato sem ga jaz prodal... :beer:

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

in kako naj v trgovini pojasnim prodajalcu ali serviserju da naj bi bila poanta v tem da pes2008 uničuje konzole. računa od špila nimam, od konzole pa. kaj narediti če dobim pač popravljeno konzolo in se problem ponovno pojavi.

lp

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

zdravo

no danes sem nesel ps3 na reklamacijo. majhna pisarna, kjer pač ljudje oddajo reklamirane izdelke, in glej ga, na polici stojita 2 ps3-ja, oba 60gb, na njih pa list ki piše, reklamacija.....vzrok: ne bere nobenega medija in zamrzne v igri. se pravi,zgleda da niso te okvare tako nedolžne in redke....pravijo da ga dobim v roku 14 dni ampak iz izkušenj vem da bo trajalo mesec......

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh