Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

No mene pa tole zanima. Mam 4gb verzijo in je mal premal prostora. Mam pa še 20gb disk od prejsne verzije xboxa. Zdj neki sem gledu po netu, da se da naročit tist "nastavek" za slim. Bi to delalo?? In ja kako se formatira tastar disk?? Je kakšna simpl opcija v xboxu za format?? danke schon! ;)

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment
Še tole me zanima... a je kej narobe, če je bil tastar disk benan?? Zdej nevem kakšn ban je bil ampak nisem mogel več na xbox live! seveda ga bom formatiral!

Disk ni banan, oziroma ne more bit. So pa lahko podatki na njemu "pokvarjeni". Skratka format se lahko izvede pod System, Memory.

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Da se kej ne zajeb*m bom za sigurno tuki uprašou, torej lastim si logitechove z-5500 in za priklop na xbox 360 potrebujem http://www.goblin.si/xbox-360/dodatna-oprema/opticni-audio-kabel-toslink-3m ? al bi bil kakšen drug priklop boljši? ker imam za zvočniki en kup priklopov :D nazadnje ko sem si lastil xbox 360 je bilo še v dobi RROD, ko sem bil še mali pizdun zato sem bolj ali manj kar nekaj stvari pozabil :P Za hdmi kabel je pa samo 1 varjanta za priklop in sta oba konektorčka moški-moški če se ne motim ? tako da pri nakupu hdmi kabla nimam tut kej zajebat? (priklopil ga bom na 24" samsungov ekran-majo ekrani kako drugo finto? recimo ženski priklop al kej tazga?)

Link to comment
Kako pa potem podatke spravim na nov Xbox (Slim 4 GB)
USB mogoče.? Drugače pa imaš še eno možnost. Ko razdreš stari disk, boš ugotovil da je iste velikosti in ima iste konektorje kot tanovi. Edina razlika je ohišje, katerega ima stari xbox zunanjega in slim notranjega. Enostavno razdri stari xbox ohišje, vzami ven disk, odpri režo na slimu, ki je ob strani za disk in pravilno vstavi disk v slima. Za to ne rabiš ohišja in disk ti bo delal normalno. Tako ne boš rabil kupiti novega za nekaj časa in podatki ti ostanejo. Lahko pa dokupiš ohišje za slim disk, ki te stane nekje 10-15€ v katerega vstaviš disk in porineš v xbox.
Link to comment

Od vseh volanov je tisti najmanj slab - kakorkoli gledaš imajo vsi volani za Xbox neke pomanjkljivosti. Ona MadCatz zadeva je tazadni krš, Fanatecovi so pa dragi ko žafran. Sploh pa ne vem, katerega še sploh izdelujejo. Po moje bi bilo pametno z nakupom volana počakat še do Forze 4. Čisto mogoče je, da bo kaka firma dala ven nov volan.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.