Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

  • N7
Glede peke obstaja neka teorija, da pri višjih hitrostih zapis ni tako močan/globok kar ima posledico večje obremenitve laserja pri branju, ampak to je samo teorija, ki sem jo zapazil neznano kje... po moje laser pri branju ves čas enako deluje!?

niti ni teorija oziroma je kar praksa. zato pa se za najbolj kvaliteten zapis svetuje minimalna hitrost zapisovanja. zapis je "globji" in s tem bolj kvaliteten ter manj nagnjen k napakam pri samem zapisovanju. delovanje laserja pri branju pri tem niti nima veze, ker gre za razliko v zapisu, ki ga branje ne more koregirati v smislu - tam kjer je slabši zapis bo pa laser bolj "bral"...

ozi_SLO.png

Link to comment

Ko nabavaim xb je kakšna fora da moram vedeti, kaj posebnega? Prve par dni sem mislil igrat offline, nato si naredit live accaut pa te fore, pa avatar... Ker na zacetku mislim da dobim 3 mesece free livea a ne? Nato pa golden card..

Da nebi kaj zaj*** ker sem total noobish =P :lol:

Aja mogoce vprasaje se glede profila.. Npr, ali lahko naredim na xb 2 profila enega za mene drugega za brata? In nato igrama story mode gearse2 vsak posebej.. ali kako? Npr. ce prej koncam igrro kot brat?

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Na Igabibi sem si naročil Gears of War 2 Limited edition.

Igro sem danes prejel in ko sem odprl paket sem na škatlici od igre opazil da piše NTSC/J. Kolikor vem o igrah na xboxu je NTSC standard za ameriške igre (a ni nekaj v povezavi z osveževanjem slike?) medtem ko imamo v Evropi PAL. Zanima me ali mi bodo gearsi delali na mojem x360 (saj bi odpečatil škatlico samo na listu piše, da reklamacije veljajo samo če oddam nedotaknjen izdelek)?

Ali je mogoče, da tisti /J pomeni, da je igra region free (vsaj zdi se mi, da nekateri iz Azije naročajo region free igre)?

LP

Link to comment
Na Igabibi sem si naročil Gears of War 2 Limited edition.

Igro sem danes prejel in ko sem odprl paket sem na škatlici od igre opazil da piše NTSC/J. Kolikor vem o igrah na xboxu je NTSC standard za ameriške igre (a ni nekaj v povezavi z osveževanjem slike?) medtem ko imamo v Evropi PAL. Zanima me ali mi bodo gearsi delali na mojem x360 (saj bi odpečatil škatlico samo na listu piše, da reklamacije veljajo samo če oddam nedotaknjen izdelek)?

Ali je mogoče, da tisti /J pomeni, da je igra region free (vsaj zdi se mi, da nekateri iz Azije naročajo region free igre)?

LP

jz sm kupu to isto limited verzijo, vse bo delalo normalno z igrico, sam ne boš mogu izkoriščat redeem codese, ampak je boš igrau brez problemov.... se vidmo v "Kako zaobidemo IP blokado" threadu za keri dan ;)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.