Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

imam vprašanje,ker sem novi lastnik xbox360 slim 250 gb.

igram igro ALAN WAKE, igram jo normalno iz dvd-ja, vendar sem videl možnost instal alan wake.

sem inštaliru igro ,sedaj ,pa me zanima,ker vseeno zahteva dvd igro ali je xbox manj obremenjen(med samo igro) oz . kaj pridobim oz. izgubim z inštalacijo igre na xbox360 trdi disk. vem ,da je neumno vprašanje, vendar sem nov na konzolah!!

vnaprej se zahvaljujem za mnenje-a in nasvet-e

Rok

barocco1974.png

barocco74.png

barocco1974.png

Link to comment

Manj ti obremenjuje DVD pogon. Kar je sicer pozitivno, ker ima potem daljšo življenjsko dobo, ampak verjetno bo crknilo marsikaj pred DVD pogonom. Največji plus je, da DVD pogon med igranjem ne vrti diska na polno, in je xbox mnogo, mnogo tišji. Tako da če imaš dovolj prostora na boxu, absolutno ni slaba ideja inštalirat.

Poleg tega pri igrah z več DVDji ni treba menjavat DVDjev (sam tega še nisem sprobal, tako da ne morem potrdit).

Jz, recimo, mam inštalirane vse igre, ki jih igram. Edino Halo 3 (če ga slučajno imaš) ne inštaliraj. Ker je bil optimiziran, in tako ali tako uporablja disk (tudi če ni inštaliran).

Link to comment

Zadnjič sem dal noter random Live arcade compilation disk in nisem mogo verjet koliko glasnejši je xbox ko se DVD vrti. Najbrž je odvisno tudi od samega pogona, v glavnem moj je očitno ful glasen ko vrti DVDje.

Drugače je pa po mojih izkušnjaš še vedno treba menjavat diske pri igrah, ki to zahtevajo - pri Mass Effect 2 recimo je treba menjat, če tudi imaš oba dela inštalirana.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Upam, da sem v pravo temo postavil svoje vprašanje.

Torej:

Danes v nedeljo 27.3.2011 imam probleme, kar naenkrat po 11.00 uri, da se konektam v Xbox Live. A ima kdo iste težave?

Ko na konzoli dam TEST KONEKT se konzola normalno poveže z internetom edino na XBOX LIVE pa ne gre. Kartica ni potekla, tako da sem začel razmišljat, če je mogoče kaj z Live portalom.

Do sedaj mi je vedno delovalo, od sedaj naenkrat pa ne več. V čem bi lahko bila težava?

Hvala in lep dan.

SKALEC.jpg
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Kupil sem kartico z 2100 Microsoft točkami zaradi par DCLjev, ki bi jih rad snel pa sem poskusil "redeemati" točke. Pa zahtevajo moje podatke. Ker sem kot "domovino" nastavil Anglijo sedaj Live zahteva delujočo angleško poštno številko. Izbral sem London in prvo poštno številko, ki mi jo je Google našel. Redeem uspešen. Naj si to poštno nekam zapišem? Jo bom še potreboval ali je shranjena v mojem profilu?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.