Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Ja. Če je tudi novo uporabljana konzola modana, priporočam predhoden format diska, ker kolikor slišim, so bili slučaji, ko je nekdo fasal hardversko banano offline s prenosom diska. Format to sigurno prepreči, ampak brez formata pa jaz ne bi riskiral. Če imamo pomemben stuff, potem raje na memory card pa formatirat disk. itak je dobra šansa, da nam določene stvari ne bodo delale na novi konzoli (gamertag, save fajli, spremenjeni po banu).

Link to comment

Ne ve se točno, če gre ali ne. Če je bila konzola v modificiranem stanju že na netu, potem jo raje odmisli, ker jo verjetno čaka ban. Tudi tisti, ki so jo nato ODmodificirali, preden so šli ponovno na net, so imeli mešane izkušnje.

Če je bila le modificirana, a nikoli na netu, potem zna biti, da jo povrneš v stock stanje in imaš malo boljšo verjetnost, da ne bo bannana. Ni pa nič sigurno niti tako, kolikor vem. Ker tu je že omejitev, da nihče točno ne razume, kako bananje zares gre. Lahko se shranijo na konzolo že take neumnosti, kot so podatki o zadnjem flashanju drajva. potem ti povrnitev morda ne bi pomagala na noben način.

Tako da, če računaš na Live, se raje omejiš na konzole, ki niso bile nikoli modane, IMO.

Link to comment

Pozdravljeni, sem nov na forumu in imam par vprašanj.

rad bi si nabavil xbox ali pa ps3, zanimajo me razlike med tema dvema konzoloma? (grafika, itd...)

igram pa samo PES 2010, tako da katero od teh dveh konzol bi priporočali?

konzolo pa bi priklopil na tv lcd 42LG2000.

PS:sem videl, da je na forumu na to temo že ogromno napisanega, samo v tej temi je 170 strani, tako da bi prosil nekoga, ki bo imel čas, da mi malo obrazloži razlike.

Za odgovor se Vam v naprej zahvaljujem. LP, Matej

Link to comment

Če boš igral samo PES si kupi konzolo, ki jo imajo tudi tvoji frendi. Če tvoji frendi nimajo nič, pol je isti drek. Pri xboxu boš dobil več online igralcev, pri PS3 pa za online ne boš nič plačal.

Za ostalo si pa preberi, ker vsak reče "dejte sam men povedat", in se mi ne da več pisat skos istih stvari.

Link to comment
ohoj!

a se splača nabavit wifi adapter, novejši model, ki podpira N standard? če je edina prednost AV stream potem nima smisla vendar ne vem. kaj pravite, poznavalci?

Stari adapter za Xbox 360 podpira 802.11g (tudi a in B). Max teoretični prenos podatkov je 54Mbit/s, več tukaj: http://en.wikipedia.org/wiki/802.11g

Novi Xbox 360 Wireless N podpira do 802.11n. Ta podpira do max 600Mbit/s, več tukaj: http://en.wikipedia.org/wiki/802.11n

Če se uporablja N adapter mora tudi brezžični router podpirati N standard. Drugače deluje pri nižji hitrosti.

Kar se pa prakse tiče pa je odvisno od potreb (recimo za 1080p AV vsebino je priporočljiv N) pa od oddaljenosti routerja in sprejemnika ter ovir (sten). Skratka N je hitrejši, je pa odvisno od posameznika če potrebuje hitrejši prenos.

Mene pa zanima če po benu lahko disk iz stare konzole preneseš na novo in ga normalno uporabljaš dalje???

Lahko, vendar vsi podatki so izgubljeni. Oziroma delujejo še samo na bananem Xboxu, na novem pa ne več. Osebno priporočam formatiranje preden se prestavi na novi Xbox.

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment

ok, sklepam da mi ne znate odgovorit na moje vprašanje... :thumbdown: nč hudga, se bote že naučili tud take stvari, ker človek se uči celo življenje in jasno da ne morš od ene skupine ''xbox 360 genijev'' :doh: pričakovat, da ti bodo znali odgovorit na vsa vprašanja.

vse1 hvala! :no_no:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.