Skoči na vsebino

PS3 DODATKI (tipkovnice, ploščki, polnilci, USB naprave...)


megli

Priporočene objave

  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

OK...situacija je sledeca, dubu sm play tv...in sm zelo zadovoljen in komaj cakam da bo se vec programov na digitalnem signalu. V slo so trenutno samo slo1 slo2 in slo3...zaevca dela odlicno slika je cista snemanje je super...tako da so samo pozitivni utisi z moje strani...Ko bom sparvil se kak video skupaj vam use demonstriram....drgac je pa zadeva goot, Upajmo na vec digitale v bliznji prihodnosti....c

LP Mladen

Link to comment

OJ.

Men se pa zdi zadeva kar dokaj v redu po vseh zbranih podatkih + ugodna cena ( kar je pri meni pomembno ).

ZA to ceno dobis mpg4 DVB kar je ze vredno toliko kot je, gratis pa se snemalnik kanalov in vse to lahko predvajas na psp kjerkoli je wifi:)

Si bom privoscil 500gb diska za 50EUR pani da ni. Edino kar me moti da je samo slo 1 in slo 2, ko pa bo vsaj se kanal a , pa pop in tv3 bom, pa ziher nabavil.

LP,Sandi

PS, ce koga zanima nakup R4 naj me kontaktira na ZS ali EMAIL: tuning@volja.net

r4forumro4.th.jpg

ali www.taskmedia.si

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • N7

potem je že bolje (po mojem mnenju), da si nabaviš univerzalen remote Harmony, od Logitecha in tudi njihov BT vmesnik. deluje božansko. sicer pa sem sprobal marsikaj in kar se mene tiče boljših kontrol za ps3 - ne glede na to kar počneš (gledaš filme, poslušaš glasbo ali uživaš v slikah), kot je sam joypad, preprostno ni!

govoril sem.

;)

ozi_SLO.png

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Eno malce čudno vprašanje ^^

Baje, da dela vsak ne-uraden kontroler, katerega priklopiš preko USB kabla. Sošolec ima priklopljenje neke desetletje stare in mu bolj ali manj delajo.

Kaj pa žičen xbox360 kontroler bi lahko priklopil in uporabljal za igranje? :D

Xbox kontroler mi je boljši na otip in veliko lažje z njim igram.

Sixaxis mi je prelahek in preveč mehke gobice ima.

Torej, teoretično bi šlo?

Edit: Dualshock 3 kontrolerja pa še nisem imel priložnost preiskusiti.

Ali sta analog sticka malo bolj "tršiva"? Ter L2, D2?

Link to comment

Hvala za odgovore :)

Kaj pa analogni gobici ter trigerji? A so kaj bolj trdi na dualshocku? V smislu, da analog palici skačeta bolj nazaj na nevtralno, centrirano pozicijo.

Verjetno mi ne preostane drugega, kot pa nabaviti nek kvaliteten 3rd party controller, ampak na slepo, prek interneta, se lahko spet pošteno zaje*em.

Ker tole z gobicami me res pošteno moti, in merjenje mi je tudi veliko težje.

Ima morda kdo kake izkušnje z kvalitetnejšemi 3rd party kontrolerji?

Hvala, Lp

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.