Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Gears of War 3: Fenix Rising Map Pack


Bessie

Priporočene objave

Od Amazona je tudi prišlo. Sicer je danes nebi dobil ker poštarji pri nas ne nosijo ob sobotah, samo smo doma nekaj drugega naročili da pridemo iskat pa so dal zraven. Kr lepo, od ponedeljka kolikor je potovalo. Pa še zajeten kos je, Limited Edition. Itak pa, začenjam šele v ponedeljek.

Tako da če še kdo ni dobil iz Amazona bi v ponedeljek skoraj ziher morali pridet.

PS: Sem omenil ponedeljek? :hyper:

Link to comment

Po tednu GoWna3 se mi mesa T_T

Dejansko je igra noro dobra, ampak je veliko bolj bazirana na timski igri, kar pa v Sloveniji ni splosno pogojeno in razdelano. Sicer bo Nitro reku, da se prevec spuscamo v filozofski aspekt igrine mehanike ampak se mi zdi taka debata vse prej kot irelevantna. Pravzaprav je zanimivo, da se je z izzidom đirsov community spet malo združil. Medtem ko po drugi strani vsake tolko vseskup mau zaide v salty water in se mi zdi kukr da smo vsi nasred masivnega ego clash-a :/

Vglavnem, kot je Mitkko povedau: "En naj pove kam naj delamo in to bo to..."

Mid-game pa zal veliko vec pomeni, kot pa timov meta-game, ki je nenazadnje odvisen od skilla posameznika. (huge wisdom over here imo B) )

Veliko, veliko casa bo minilo, da bomo imeli sposoben team, ki call-out-a in ne whine-a za vsak misfortune, tako kot jaz :D

Kar se tice cover sistema, je wall-bounce mehanika vecinoma neuporabna v ofenzivne namene. Razen, sicer, ce ga bounce-a cel team in ze s tem prevzemajo veliko iniciativo....Veliko bolj pride do izraza cover sistem. Se posebej zarad OP lancerjev oz. kateregakoli Active Reload-anega orozja...se vedno mi je mega, da je igra super fast paced v smislu prepoznavanja situacij in prevzemanja iniciative/postavitve na mapi, polna dretja in hype 50/50 sranja (in tukaj pride not Kekkenov facepalm ob misli, da nimas nikoli garantiranega kill-a), kar pa velikokrat rezultira v smrt, ki naj bi bla v danem trenutku random. Na koncu dneva zaupam igri ^^

Zaenkrat, tolčem s kontrolerjem po mizi :loser:

Also, kaj je 3d svet? O čem vi to? :duh:

Urejano od ksiMacro
fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment
Also, kaj je 3d svet? O čem vi to? :duh:

Viperja vprašaj, on je glavni 3d svet fanboy. :D

On a side note. Lepo, da si spet našo pot nazaj na KSi in nas razsvetlil s svojim razmišljanjem. :D Jaz sicer še ne morem kaj konkretnega rečt o sami igri, ker je še nisem mel priložnosti prav kompetitivno igrat (you all know why). Ful folka sicer igra, ampak so vsi nekje po kampanjah, hordih itd. Bo treba malo počakat, da vsi pokončajo zgodbe, nardijo vse wave na vseh težavnostih, solo in co-op in to. Pa sej mene čaka isto. Medtem sem probal sam igrat MP, pa sem hitro nehal, ker pet random tipov tu nima šans proti polni ekipi, če so vsaj malo dobri pa sploh ne. Sej tudi sam nisem ravno star player v tej igri, ampak se načeloma znam obdržat pri življenju, je pa v glavnem težko kaj sam nardit. Kot Morbid pravi, špil je totalno team-based, treba je konstantno držat kontrolo nad mapo in power-weaponi, pa maš pol zmage že zagarantirane.

Po moje Slovenija lahko nabere skupaj pet (če ne več) ljudi, ki so dovolj dobri, da konkurirajo tudi tistim malo boljšim, ampak spet pridemo do že omenjenega problema. Ni tistega, ki bi bil glavni, ki bi klical strategije in bi ostali sledili. Mogoče je še malo prehitro, ker še ne poznamo map dovolj dobro, pa niti ni važno. Preveč je nekega random chatterja o tem, kako je slaba povezava, kako je retro lancer free, kako je sawed-off overpowered, nasprotniki so ful dobri, Rider ma ful laga, Morbida boli kurac in ga poha zraven itd. In potem se linija zapolni, vsi govorijo en prek drugega, malo so živci napeti in se koncentracija zgubi.

Sej bo boljše, samo treba se je navadit novega špila, ker valda vsi primerjamo trojko s prejšnjima dvema in vsakemu se to zdi slabše kot ono, to dela drugače kot tisto, pa še vsi smo izven Gears ritma. Razni socialni Haloti, Call of Dutyji, pretepačine in vse ostalo je precej daleč od tega gameplaya in tak pač mamo zdaj. Malo se bo treba spravit zraven, naštudirat mape, taktike, orožja, najt svoj način igranja, prit v pravo Gears formo in bo že šlo. Če nam uspe vmes še malo spremenit miselnost, da ne bomo skoz whinali glede laga, kill stealov in teh stvari pa smo itak zmagali. Sej vem, da zdaj ne bo vsak vedno igral na polno, ampak bolj ko bomo igrali, boljše bo. Zdaj pa končajte že enkrat te vaše kampanje. :D

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Glih včeraj/danes ponoči zaključil kampanjo. Mi ni dalo it prej spat.

Zdaj pa ne vem kaj naj še delam s špilom. Online dogodivščine zaradi muhastega laga odpadejo oz. niso zanimive, mnoštvo opcij pa zaradi natrpanega urnika sploh še nisem pregledal. Sem se takoj ko sem jo dobil zakadil v kampanjo.

Kakšen predlog kaj se še splača sprobat v špilu? A se obetajo kakšne dodatne offline misije, ipd?

BellerophonMPI.jpg

Link to comment

*SLOVENIJA INSTALLING NEW TEAM PLAY LOGIKZ *

█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ 1% DONE.

Installation failed. 404 error: No alternative found.

MorbidaMagic haz spoken :yes::

*Pejt nazaj!!! Pejt nazaj!!! Ta špil je tako narjen da

boš dobu po pički če boš silu naprej sam, u govnoi!! :beer:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Savage Theron Requirements Beast mode

-You only need to do one difficulty to get him which is insane and then it counts all the other difficulties as complete when you beat it.

-You cannot fail a round. If you do fail restart from the first wave. :applause:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Glih včeraj/danes ponoči zaključil kampanjo. Mi ni dalo it prej spat.

Zdaj pa ne vem kaj naj še delam s špilom. Online dogodivščine zaradi muhastega laga odpadejo oz. niso zanimive, mnoštvo opcij pa zaradi natrpanega urnika sploh še nisem pregledal. Sem se takoj ko sem jo dobil zakadil v kampanjo.

Kakšen predlog kaj se še splača sprobat v špilu? A se obetajo kakšne dodatne offline misije, ipd?

Kako to a niso rekli da so to odpravli in so dedicated serverji ? Špila se nisem kupil samo upam da ne bo lag fest kot v GOw 1 in 2 a je ze kdo igral multiplayer da lahko kaj vec o tem pove.

Link to comment
Glih včeraj/danes ponoči zaključil kampanjo. Mi ni dalo it prej spat.

Zdaj pa ne vem kaj naj še delam s špilom. Online dogodivščine zaradi muhastega laga odpadejo oz. niso zanimive, mnoštvo opcij pa zaradi natrpanega urnika sploh še nisem pregledal. Sem se takoj ko sem jo dobil zakadil v kampanjo.

Kakšen predlog kaj se še splača sprobat v špilu? A se obetajo kakšne dodatne offline misije, ipd?

Na 12. strani te teme je (nedopolnjen) seznam GoW 3 igralcev. Mogoče bi bil zdaj čas, da ga prestavimo na bolj vidno mesto, ampak kakorkoli. Dodaj kakega za razne beaste, horde, coop kampanje itd. Sej pravim, multiplayerja sam ravno ni za igrat - lahko sicer komot, ampak boš hitro ownan. Teamplay = profit.

Glede novega campaign contenta pa sem videl v glavnem meniju en Coming soon napis - let's wait and see what it means.

Urejano od TriGGer

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Gears 3 online delujejo svetlobna leta pred Gears 2, problem trenutno je da strežniki niso 100% in doskrat je povezava na p2p, sploh v Evropi, kot berem na Epic forumu. Se pa ne ve kdaj se igra na strežnikih in kdaj na p2p, razen laga, ki se ga občuti..

To je zaenkrat vsekakor odprta debata. Zdi se mi, da je Ranked playlist VEDNO na dedicated serverjih, medtem, ko naj bi Quick match deloval p2p. Dejansko se strinjam, da niso serverji 100%, vendar zopet, za Quick match playlist. Glih vceraj smo igrali qm-tdm in je ves cajt je, ob menjavi mape, mešalo team-e, ker smo igrali proti samim botom. Nas host je potem quitnu in igre ni stand-by-alo. Zdej obstaja celo teorija o background bandtwidth testih, v smislu da ti po dolocenem stevilu iger matchup-a z top povezavo.

To be frank and to refer to Mitkko again, je to igra, kjer ni vec host advantage-a, ampak vsem dela dojaja ali se boljse.

Ce tukaj stojis zunaj coverja, in zeres metke vec kot 40ms....ur dedz! Verjetno tudi zarad tega, ker je za sovraznikom vsaj se en team mate.

Sicer pa, se folk se vedno boji usut na nasprotnika. Je ze Apollo enkrat jasno povedal, da igra nagrajuje agresivnost. Ce gre cel team rush-at v govna, je na dolgi rok zmagal, cetudi niso vsi preziveli. Redkokater team prezivi dva Locusta z sawed off/gnasher, ki RRjata v faco in enim supportom, ki sere na dalec, ter preostanek teama, ki ga flenka iz strani. Cisto vsak pameten/dober igralec bo roll-al nazaj, ali kamorkoli, ker bo videl, da se nasprotnik ne zajebava -> vglavnem super predictable and utterly free situacija za call-out in čistko. Fak GoW yomi lvl.2 :D

Tukaj pa pride zelo do izraza skill in kontrola nad likom samim. Redki so igralci, ki lahko sledijo Urosu naprimer, ampak to samo zato, ker je igra kompleksna, v smislu, da moras ti kontrolirat lik na optimalnem nivoju, predvidet, kaj bo naredil tvoj team mate in hkrati predvidet kaj hoce nasprotnik. Velikokrat so situacije, ko nasprotnik spizdi, ker je tvoj soigralec zamudil.

Zdej optimalen nivo movement-a ni nujno nek brutalni wall bounce, ampak je samo to, kok damage-a ti pozeres v razmerju s tem, kok ga smotrno naredis, glede na tvojo postavitev na mapi. Za zacetek ne hodit gledat, ce je za vogalom model s sawed off al ne...in ga definitivno NE it engage-at. Ostat za coverjem in videt, kaj dela soigralec, ga pokrit in ne zamujat, saj lahk laufas in reloadas hkrati ffs....vglavnem bit zanesljiv, v smislu, ce teces umret (pa recmo da je legit situacija), tecem jaz umret s tabo, ker edino na ta nacin ne bova umrla.

Fresh mentality: If u died alone and ranting, ur garbage.... :picknose:

Pa se bom pisal bmk...

Urejano od ksiMacro
fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Še vedno nisem dobil iger dobil sem pa prijazno sporočilce...

One of our customer services advisors has reviewed your query and we are able to confirm the following:

Hello.

Thanks for getting in touch to let us know your order has not arrived.

This was sent to you on 16/09/2011.

If you have not received this by 07/10/2011 please get in touch, so we can then start to trace this for you.

If you have any further questions, please feel free to contact me

Thanks again for getting in touch.

Kind regards

Žall zavvi preorder nikoli več!

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.