Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

Sem se odločil pred nekaj dnevi, da bom kupil xbox od tedaj malo spremljam zadeve in trg na Bolhi. Čist tko je razmišljam ali si naj kupim original v mullerju ali pa preko bolhe rabljenega. Pa me zanima kakšna je kaj življenska doba teh zadev? Načeloma iščem po Bolhi xboxe kupljen v mullerju, ki so še pod garancijo, igral ga bom itak samo offline. Ker razlika v ceni je velika za starega bom plačal okrog 180, zraven tega bo fleshan, in nekaj iger bo tudi zraven. Za novega pa, dam 250, pa fleshat pa igre pa pride hitro zadeve preko 300 kar je skoraj enkrat draćje.

Skratka je teh 150 evrov več vredno plačat, da imaš novega?

LP Vsem skupaj

Link to comment

Če se mene vprašaš, je trenutno malo riskantno kupovat xbox preko bolhe...oz. moreš biti zelo previden, ker je bilo veliko ljudi bananih in lahko dobiš banan xbox. Sicer si rekel, da bi ga mel samo za offline, ampak banan xbox tudi ni sposoben nalagt igre na HDD kar zna biti kar velik minus (glasnejši xbox in par sekund daljši nalagalni časi v igrah).

Rubuz.png%5D
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.