Skoči na vsebino

Battlefield 3


Bessie

Priporočene objave

V bistvu je cel kup iger in na nek način nas morajo obdržat v BF3... Halo4, MoH:W, AC3, CoD:BO2, konkurenca je huda :yes:

ja...pri meni h4 in ac3 bolj kot ne stojita :D

je pa res, da če ta teden ne bi bilo double xp, ne bi igrala bf3 zvečer ampak kaj drugega. trenutno, ko igram engineerja grem po ranku počasneje gor, kot pa prej z assault. samo sem si zadala plan, da bom za vse 4 class-e vse odklenila, potem pa igrala bolj kot ne samo z assault oz. delala assigmente in ostale ach...to bo trajalo :no_no:.

mistress3riple.png

Link to comment
  • vrhovni

Škoda da še vedno niso izpilili vseh bugov, ki me vedno bolj motijo.

V zadnjem tednu mi je vsaj 2× Xbox zmrznil sredi igranja brez razloga. :pullinghair: Izjemno pogosto se zgodi, da se določeni zvoki ugasnejo in so slišni mislim da samo moji, ko se igra nova runda so slišni ponovno vsi. Da ne omenim obviselih trupel na zidovih... ki so res nadležna. Spawn kamere od soigralcev v squadu včasih kažejo dobesedno samo steno... :mirror: Ne vem zakaj, ampak se mi zdi da v času trenutnega double XP dogajanja vse skupaj občasno lagga. Šprintaš in te nasprotnik strelja, se hitro skriješ za steno in ko si že skrit... boom! padeš po tleh. :eye:

In to več kot leto dni po izidu in številnih popravkih. Še dobro da nisem kupil igre takoj na dan izide, ker bi se mi verjetno skeglalo od bugov.

Me prav zanima, če ima CoD tudi toliko bugov, glede na to, da je to serija, ki jo minimalno spreminjajo in ima daljšo tradicijo na konzolah.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

COD je en cel bug. Pri takih mapah, ki jih ima COD je bolj tezko, da jih ima. Pa še zmer jih ima! Ja BF3 ma res velik bugov pa velikokrat so ze rekl, da bojo popravl pa nič. Ampak mene ne moti to več. Glede tistga k si rekel, da umres ze k si za zidom je pa vse odvisno od interneta kaksnega mas ti pa kaksnega ma nasprotnik.

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment
  • vrhovni
COD je en cel bug. Pri takih mapah, ki jih ima COD je bolj tezko, da jih ima. Pa še zmer jih ima! Ja BF3 ma res velik bugov pa velikokrat so ze rekl, da bojo popravl pa nič. Ampak mene ne moti to več. Glede tistga k si rekel, da umres ze k si za zidom je pa vse odvisno od interneta kaksnega mas ti pa kaksnega ma nasprotnik.

Ma, mogoče pa vseeno nabavim CoD:BO2, ko bo znižan. Če drugega, da lahko primerjam.

Upam, da so se iz BF3 kaj naučili in bodo pri BF4 odpravili buge že v beti.

Ja, ampak pozabil si tudi hitrost interneta serverja. Če server ni dovolj hiter, potem lahko imajo vsi igralci dober internet, pa ni dovolj. Pač dobil sem občutek, da se mi to dogaja pogosteje med double XP eventom. :tard:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

nekaj mi povejte...kaj se šteje, kot igranje na BK mapah za assigment? ker sem prepričana, da sem do sedaj igral na teh mapah več kot samo 8m (sklepam, da so to minute), kot mi kaše na battlelog-u.

pa hvala fantje za igre. me ornk pomirjate, ker če sama igram sem ful jezna in se pizdim na vsakega. vprašite bessija, ko sem sama igrala sem skoz pizdila. on je bil v drugi igri :D no ja, saj tudi kadar z vami igram sem včasih jezna, samo ne tok, kot če sem sama

aja, pa jaz imam dve konzoli...ali moram res vsakič profil shraniti in ga prenesti na drugo konzolo?

mistress3riple.png

Link to comment
  • vrhovni
Eto prva napaka... ne morš primerjat COD pa BF3. To je napaka k folk dela, da primerja te dve igri, ki sta kot dan in noč.

Če kaj gre primerjati potem sta to ravno ti 2 igri, pa čeprav imata vsaka svoj pristop. Sta si najbolj konkurenčni, spadata v isti žaner in imata verjetno podoben budget za razvoj.

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Ja ampak čist drugačen gameplay. COD je arkada za otroke, bf3 simulacija. Vseeno ti ne morš primerjat dve igri, ki mata isti budget za razvoj... to nič ne pomen. Igri sta si kao ful podobne a v resnici sta si kot dan in noč. Ne morš arkade primerjat s simulacijo.

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Eno je taktični FPS s podporo na team playu, vodnimi, zračnimi in kopenskimi vozili in še in še. Simlulacija kot je Vito rekel. COD je pa arena style shooter z orožji brez recoila.

Edino kar mi pade na pamet iz BF3, da bi se dalo primerjat z COD, je TDM na mapi Noshahr Cannals. Totalen kaos, vsi letajo kot kure brez glave, tu pa tam kak camper in eden in edini cilj igre: čimveč killov. To je pa tud vse po moje.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.