Skoči na vsebino

Battlefield 3


Bessie

Priporočene objave

@LtMarky Evo naroču in dubu.Super je. Samo me je mal zezala povezava. xbox wirelees je W7 prepoznal, kontrolerja za xbox ,pa ne.No na koncu vse dela kot mora. Sam, ga uporabljam samo v heliju jetu,tanku.. pešadijo pa furam na miško +tipkovnico .Sem probu z gamepadom pešadijo,pa ni šlo,pa že tko nisem neki dober B3 player. Pride pa zelo prov za druge igre Šport ,dirkačine, HAWX II..v glavnem vse špile zazna . Dobr ,da si povedu za to,ker sem imel v mislih nabavt nov gamepad,to pride pa veliko dražje ,pa še vseh iger -določeni ne podpirajo. TY za info :)

barocco1974.png

barocco74.png

barocco1974.png

Link to comment
@LtMarky Evo naroču in dubu.Super je. Samo me je mal zezala povezava. xbox wirelees je W7 prepoznal, kontrolerja za xbox ,pa ne.No na koncu vse dela kot mora. Sam, ga uporabljam samo v heliju jetu,tanku.. pešadijo pa furam na miško +tipkovnico .Sem probu z gamepadom pešadijo,pa ni šlo,pa že tko nisem neki dober B3 player. Pride pa zelo prov za druge igre Šport ,dirkačine, HAWX II..v glavnem vse špile zazna . Dobr ,da si povedu za to,ker sem imel v mislih nabavt nov gamepad,to pride pa veliko dražje ,pa še vseh iger -določeni ne podpirajo. TY za info :)

Jaz igram vse samo na kontroler in sploh ni slabo... No priznam, da je miška+tipkovnica bolje ampak užitek igranja je pa dosti boljši s kontrolerjem, ker ti mal trese ko streljaš... Ima pa eno slabost, da ko baterij zmanjka, se samo ugasne in potem samo čudno gledam v monitor, zakaj se nikamor ne premaknem :)

Nisem pa verjel, da je pa tako velika razlika med igranjem z 64 igralci(PC) in 24 igralci (konzola). Tako da mislim, da bom BF4 kar za PCja naroču :)

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

A se spomnite KSi Battlefield 3 lestvice? Še vedno jo imamo!

Preverite stanje!

A vidite kdo je vseslovenski prvak?

No v čast nam je, da mu, v sodelovanju z zastopnikom EA, Colby d.o.o., lahko podarimo prihajajočo igro Battlefiel 4 za PS3!

Ja včasih se igranje tudi izplača!

P-Robert-SLO javi se adminom (Ozi, Bessie) na zs v KSi forumu, da se zmenite za podrobnosti!

Hooah KSi in hvala sponzorju Colby d.o.o.!

BTW Igabiba že pobira prednaročila za BF4!

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.