Jump to content
MannyPacman

TV Serije

Recommended Posts

Superman ali Legolas? :D

The Witcher Netflix serija bi naj izšla še to leto!

• Like 1
  • Upvote 1

Če so vam všeč britanske krimi serije ali nasploh britanski politični trilerji, potem absolutno za pogledat Netflixov originalni Bodyguard. 

Pilot sezona, če se izkaže, da bodo šli v 2. obsega vsega 6 delov in je napeta kot struna. Vsebuje elemente sodobnega terorizma, zarote in visoke politike. Odličen! 👍

https://www.imdb.com/title/tt7493974/

MV5BOTQ2YmU5YWYtYTdhMS00YjdmLThlMWMtMWVkZGVmNTVhOWE0XkEyXkFqcGdeQXVyODEyMzI2OTE@._V1_UY268_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Toplo priporočam ogled mini serije Černobil!

Zelo dober prikaz Černobilske nesreče in vsega kar je bilo povezano s tem dogodkom: reševanje, nevednost, zanikanje, KGB, žrtvovanje,... Škoda edino da ne govorijo v ruski angleščini. To bi bila pika na i za čisto odličnost.

Mini serija je sestavljena iz 5 delov, trenutno so na voljo trije. V tem času je že postala najbolje ocenjena serija na iMDB iz strani gledalcev:

https://www.facebook.com/HBOSlovenija/photos/a.180292812003988/2604467412919837

• Like 1

Tudi jst sem slisal samo hvale, nisem pa se imel casa pregledati. 

Prvi 3je so baje ze navoljo? Morm pogledat, baje ze prvi del cist zakon..

Spolier alert, it goes bum? 😄

Ja, do zdaj so vsi deli bili super!

Sovjetska zveza takrat:

giphy.gif

Začel gledat Altered Carbon. Odfuk. Je pa portal RTVSLO takrat pisal, da gre za 300 let v prihodnosti. Dejansko je pa Kovač 250 let samo ajal na hladnem. To je way in the future. Uradno je potrjena 2. sezona a z drugačno igralsko zasedbo.

Zdaj še uživaj, ko si na začetku. :D Meni je proti koncu serija naredila par takšnih čudnih potez in šla navzdol po kvaliteti.

• Sad 1

ajde, da vidimo. 🙂 

@matej1990 pogledal. sem popolnoma zadovoljen. nekaj zadev predvidljivih sicer pa, za moje pojme brez negativnih preobratov.

Meni je bil konec nekako prehiter in precej klišejevski, če se prav spomnim. Sploh ni presenečenje kdo je zlobnež. Med vsemi liki, bi lahko izbrali veliko bolj zanimivega. Tako pa deluje kot da se jim ni več dalo ukvarjati s serijo in so zaključili po liniji najmanjšega odpora. Meni to ni bilo ok in mi je potegnilo celotno super serijo navzdol.

Pa ja...

Človek je v svojem bistvu še vedno človek; samo v prihodnosti s toliko večjimi (božjanskimi) apetiti. Zato  zame ni presenečenj, je logična posledica. Upvote!