Skoči na vsebino

IGN best of 2011


Bessie

Priporočene objave

Povezava

Xbox 360 Game of the Year - The Elder Scrolls V: Skyrim

PS3 Game of the Year - Uncharted 3: Drake's Deception

Wii Game of the Year - The Legend of Zelda: Skyward Sword

PC Game of the Year - The Elder Scrolls V: Skyrim

3DS/DS Game of the Year - Super Mario 3D Land

PSP Game of the Year - Dissidia 012 Final Fantasy

Best Mobile Game - Infinity Blade II

BessieSABU.png

Link to comment
a res al kwaj? betmen?

jest pa po defoltu nisem špila niti povohal. očitno nosm v sebi en čudn stereotip o idiotskih, za lase privlečenih, holivudiskih predelavah.

:cool:

Ej res. :) Jst sem igral že Arkham Asylum in sem biu čist navdušen, tako da sem komi čako nov deu in nisem biu čist nč razočaran. Pač zakon igra je, in za razliko od drugih špilov, ki so narejeni po filmih, je ta res dobra. In če si vsaj mal fan Batmana, bi ti mogla bit igra zakon. :)

[h=1][/h]

Zatja.jpg

Link to comment
Glavno da je Skyrim za Xbox GOTY...Dobro da ni kakšni gears of war ali halo 132 al kolko jih je že...Goty si zaslužijo igre ki so inovativne, daljše od 5h singleplayer-a in se ne ponavljajo in vlečejo že 5-6 let brez napredka...

Čak, sej se šališ ane? A je tvoj komentar ironičen?

1. Skyrim je na nuli z inovacijo. A mormo razložit kaj pomeni inovacija?

2. Ok, res bo, daljši je od 5h.

3. Se ne ponavljajo? Am sorry stari, ampak Skyrim se več ali manj ponavlja. Je širok špil ampak dosti votlin in blodnjakov je copy-paste. Špil se ponavlja.

4. Ammm ja, Skyrim se vleče brez napredka. Povej mi, v čem je Skyrim toliko napredoval od Morrowinda in Obliviona? Notri so zmaji in drugo okolje, ostalo je domala enak špil.

Ne rečem, da igra ni dobra, ampak tvoj komentar je pa malo strel v prazno.

Link to comment

Pač to paše wow geekom, taki špili. Zame je skyrim živi dc. Po parih urah sem ga pustu in zbrisu. Men taki špili ne potegnejo. Pač, vsak ma svoje okuse.

Kar se pa batmana tiče, ko je nekdo omenil je pa res svetovn špil. Jaz sem isto kot ozi mislu, ah batman to pa ja ne more bit špil vredn igranja. Amapk, to je dejansko špil, ko si zasluži veliko pohval in ni stereotipski špil narjen po filmih.

Pa mogoče me je to zmotlo, da ni L.A Noire nikjer bil omenjet. Zame je to še en master piece od rockstara( čeprov je šov studijo team bondi v franže zard tega projekta). Ne vem zakaj ta špil ni bil tako sprejt kot naprimer lansko leto RDR. Očitno je še vedno večina populacije na konzolah under 16 in logično če ni strelanja in klanja 3/4 igre stvar ni zanima. Ka, da treba kej poštuderat al pa kej. Ja zdej me je mal zaneslo, ampak prov ne razumem zakaj folk tuk pluva ta špil al neki. Zame bi to bil komot špil leta.

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.