Skoči na vsebino

Vaša najljubša igra vseh časov ???


D.Tidus

Priporočene objave

  • Odgovorov 94
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • 2 years later...

Po vrstnem redu:

Rome total war

OFP 1 CWC

God of war 2

Metal gear solid 3

Company of Heroes

Gears of war 1

Resident Evil 4

Call of Duty 1

Unhcarted 2 (res da moderna igra, ampak špil je prinesel tako dobre stopnje, soundtrack in scene, da sem se počutil kot v kakšnem dobrem Indiana Johnsonu)..

Razni BF-ji in skyrim in dark souls ter starcrafti so lahko še kako izpiljeni pa mi ne uspejo pričarati takšnega vzdušja kot so ga imele takrat omenjene igre. Enostavno imam občutek da gre še tako dobra igrap o istem kopitu.

Link to comment

Mafia za pc. Se spomnim, da smo jo igrali ravno v času GTA 3, ki je bil že sam po sebi mega hit, Mafia je šla pa še ene 3 stopničke višje. Grafika je bila res dobra, zgodba filmska, ful dobro jim je uspelo poustvarit vzdušje tistega časa in ene odločitve glede gameplaya so igro zame povzdignile nad vse ostale GTA-style sandbox igre. Še zdaj jo včasih preigram, čeprav sem jo že enih osemkrat.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Unreal. Prvi del. O FAK KER EPIC, ko se je odprla pokrajina v 1. Unreal pogonu.

Nikol nam pozabu.

:love:

Dej fak model, kje si tega se spomnu! :D

Ker špil, če odšteješ grafiko, še danes preseže cel kup streljačin, gre res za tisto čisto zabavno streljačino stare dobe, kjer so realnost, soborci in rdeči zasloni, ko si ranjen, popolnoma odveč.

Samo čisto strejfanje, med packi, nepozabno okolje, nori sovražniki, orožja... Takih špilov ni več. Pika.

PC golden era, ni kej.

Škoda, ker so debili morali narest cash-in dvojko, ki ni bila niti do kolen temu legendarnemu špilu. Od današnjih špilov mu je danes še najbolj blizu Serious Sam 3.

Link to comment
  • 5 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.