Skoči na vsebino

XBOX LIVE - novosti !!


Samotar

Priporočene objave

Drugega Junija nas pričakuje nov dodatek za Battlefield 2, imenovan Onslaught.

Sicer še cena ni znana, ampak verjetno ne more preveč odstopati od standarda.

Si boste nabavili? Mislite, da bo co-op v BFBC2 uspel?

Sam komaj čakam, ker sem se standardnih mp načinov že malce navelivčal.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Ta teden:

Marvel vs. Capcom 2, down from its original 1,200 to 560 MSP

Shadow Complex, down from 1,200 to 560 MSP

Splosion Man, drops 50% from 800 to 400 MSP

TMNT: Turtles In Time Re-Shelled drops 50% from 800 to 400 MSP

Trials HD is down from 1200 to 560 MSP

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 5 tednov kasneje...

Affecting both the downloadable demo as well as the full version game, the Modern Warfare 2 glitch grants players access to the full versions of five different SNK Xbox Live Arcade games.

The glitch works because all XBLA downloads contain the full version of their respective titles, even when you're just downloading the demo. After purchasing, the system simply registers the game to your account and the demo unlocks, granting you full access. Full version XBLA games can be tied to a specific console, a specific gamertag or even a specific type of media (such as in the case of compilation discs).

With Modern Warfare 2, the glitch forces the trial version XBLA games into thinking that they are authorized to run as the full version. As a result, they launch into the complete, unrestricted game, even if you have not yet purchased them. Oddly enough the glitch only seems to effect the combination of Modern Warfare 2 and the SNK developed XBLA games. Other titles tested behaved as expected.

In order to see the glitch in action, you only need to launch Modern Warfare 2. Once the game and/or demo has booted, press the Xbox 360 guide button and select "Quick Launch." Now, highlight the XBLA SNK demo that you want to play and confirm the selection. The XBLA game will launch as a full version.

The SNK games affected by the glitch are: Garou: Mark of the Wolves, The King of Fighters '98 Ultimate Match, Metal Slug 3, Metal Slug XX and Samurai Showdown II. Fatal Fury Special and NeoGeo Battle Coliseum are unaffected.

deluje :)

Xbox

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Od 1. novembra dražji Live Gold:

Well, this is sad and unexpected: Microsoft's Major Nelson just announced that Xbox Live Gold will be getting more expensive in the US, UK, Canada, and Mexico starting November 1. A single month will go from $7.99 to $9.99, three months will go from $19.99 to $24.99, and the yearly sub will now be $59.99, up from $49.99. Yes, it's super lame, but to make up for it Microsoft's offering a discounted $40 one-year Gold sub starting November 1 -- a nice deal if your subscription is set to expire around then, we suppose. We're definitely wondering on why Microsoft is jacking Live prices right before launching Kinect and the gaming-focused Windows Phone 7, though -- we've heard theories ranging from an attempt to increase Entertainment and Devices revenue to a simple inflation adjustment. We'll poke around -- and we're guessing there's about to be a run on Gold upgrade cards.

http://www.engadget.com/2010/08/30/xbox ... s-uk-cana/

http://majornelson.com/archive/2010/08/ ... ption.aspx

Link to comment
  • 5 tednov kasneje...

Živjo!

Evo sendam vam par slikic iz tanovega dashboarda!

Reče se mu Kinekt dašbord in bo na voljo ko izide kinect drugače pa sem se registriral za beto(beta verzija) in je kar nekaj bugov in lagga tudi za avatarčke garderoba je na nov in tudi veliko dodatnih funkcij.

Na žalost ne prejemajo več beta testerjev....

Zadeva je še v fazi razvoja tko da v party se slpoh ne da pridit pa velik je še majhnih napak.

LP

Slikce:

img1260.jpg

img1261.jpg

img1263.jpg

img1264.jpg

Link to comment

Vsi, ki boste porabili 2400 MPSjev v mesecu oktobru, vam v novembru vrnejo 800 MPS.

During the month of October, spend 2400 Microsoft Points on Arcade games and/or game add-ons and you’ll get 800 Microsoft Points added to your membership as a thank-you gift. Spend your bonus points on anything you want—game add-ons, avatar accessories, or even another Arcade game!

http://www.xbox.com/en-US/press/2010/0930-thankyougift.htm

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni
Ne vem sicer če je tole najbolj primerna tema ampak druge primernejše ni:

http://www.asbis.si/Kinect

ter vse kar se godi v deželi na sončni strani Alp v povezavi z XBOX360:

http://www.facebook.com/home.php?#!/pag ... 0701493018

Najprej hvala tebi za ta dva linka! Po tvoji zaslugi sem lahko danes premierno preizkusil Kinect! :bowdown:

Za vse ki ne veste... danes je v Planetu Tuš v Mariboru potekala otvoritev trgovine Comshop. Zaradi sodelovanja Comshopa in podjetja Asbis, je potekala tudi premierna javna predstavitev Kinecta in jaz sem lahko bil prvi testni zajček!

Seveda sem bil natanko ob 10:00 pred trgovino, v kateri je bila gromozanska gneča... gneča zaradi akcij ki jih je imel Comshop. Nikjer ni bilo prostora za postavitev Kinect "tabora", zato sem vprašal osebje kdaj bo predstavitev. Odločili so se, da zaradi gneče predstavitev izvedejo izven Comshopa. Comshop je žrtvoval popolnoma novo 42" LG televizijo, na katero so priklopili Kinect. Nekako sem imel občutek kot da sem edini, ki je vedel kaj nameravajo predstavljati, saj je folk le radovedno gledal naokoli. Ker sem pokazal zanimanje, sem bil takorekoč prvi in tudi nekako edini igralec. :lol:

No... moram povedat, da sem izjemno presenečen nad igralno izkušnjo, ki jo podaja Kinect, kljub temu, da že od začetka (project Natal) spremljam to sceno.

Lag je majhen in je nemoteč, tako da ni skrbi. Sledenje kamere je natančno, vsak gib ki ga narediš je zaznan pravilno! Res pravo presenečenje!

Seveda je vse skupaj odvisno tudi od igre, razočaran sem bil naprimer pri ping pongu, saj dlani ne zazna kot lopar. Predvsem je pomembno mahanje rok (pravilna pozicija, da ne mahneš mimo žogice) in pa čas, ker pa Kinect zazna celotno telo, se lahko ob igranju prosto giblješ okoli mize!

Bowling deluje naravnost fantastično, vendar daleč od realnosti, saj mimogrede zabiješ več strikov zapored. Možni so spini, pomembna je moč zamaha,... pogrešal sem možnost nastavljanja težavnosti, saj je bowling deloval resnično prelahko. No... konec koncev je pa bil to le development kit, tako da se celotna verzija igre morda razlikuje.

Volleyball je dober, vendar ga moraš naštudirat, saj je precej dinamičen in zahteva hitre odzive. Lahko skačeš, zabijaš, braniš, serviraš žogo,... Pomembno je tudi v katero smer udariš žogo, saj v tisto smer tudi leti žoga.

Tek na 100m je dolgočasen, pomembna je dolžina gibov in pa hitrost gibanja (btw premagal sem predstavnika iz Asbisa :razzy: ). Ni bilo teka z ovirami, čeprav vem, da je tudi ta obstaja.

Rafting v stoječem raft čolnu je tako tako, veliko nagibanja in skakanja in škoda zakaj deluje z max dvema igralcema! Če bi deloval s štirimi, bi bil 100% naj party igra!

Pri naslednji igri sem se izogibal oviram in pobiral točke z izvajanjem poz. Zdi se mi kot da so dodali animacije poz v to igro. Točke dobiš tako, da jih pobiraš z določeno pozo telesa. Zdelo se mi je da Kinect ne prikaže točne poze mojega telesa, ki sem jo izvajal, ampak mojo približno pozo prepozna, nato pa jo prikaže kot popolnoma pravilno in jo tudi nadomesti človečku ki ga upravljaš.

Nato sem udarjal in odbijal rdečo žogo v "opeke" in pri tem nisem smel ne-odbiti žoge, sicer sem jo izgubil.

Videl sem tudi Joy ride (avtki, ki jih voziš z nevidnim volanom :lol: ), vožnja je delovala zelo frustrirajoča s premalo nadzora.

Skratka trenutne igre so nekako takšne kot je Wii sports ali Sports champions za PS3. Mislim da ima Kinect veliko potenciala in upam da ga bo Microsoft znal izkoristit, ker trenutne igre bodo zanimive le kratek čas.

Resnično cenim, da je Asbis omogočil preizkus Kinecta!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.