Skoči na vsebino

PS3 TEŽAVE HW, NASVETI (mrtev, ni slike, nekaj ne štima)


Gost smile4me

Priporočene objave

  • Odgovorov 319
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...

V igrah med vmesnimi scenami (trenutki, ko ne igraš) je zvok govorjenja oseb zelo zelo tih, med igranjem pa je v redu. To sem prvič opazil, ko sem igral Infamous 2 demo, sedaj pa je podobno, le nekoliko boljše, pri Heavy Rain. Je imel kdo kdaj podobne težave in kaj se lahko glede tega stori?

Link to comment
  • Pred 10 meseci ...

Pozdravljeni,

v igri Little Big Planet mi je začel zafrkavati zvok. Včasih preskoči, včasih se kakšen del ponovi kot bi nekdo zmiksal z DJ plato. Naložil sem tudi LBP2 demo, da bi izključil problem z bluray pogonom. Dogaja se isto. Dogajalo se mi je to že dolgo časa v nekaterih demo igrah(ne spomnim se več katerih), ampak nisem bil pozoren, saj so pač demo igre. V Little Big Planet pa teh težav včasih ni bilo. Ostale igre, ki jih imam delujejo v redu. Je imel kdo podobno težavo? Rešitev?

Hvala, lp

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Katera verzija PS3, kako imaš postavljenega? Drugače pa je normalno, da čez nekaj časa ventilator začne delat, v štartu pa sploh ne dela na polni zmogljivosti... ali lahko primerjaš glasnost s čim drugim, ker kak X360 zna bit še bolj glasen ali pa PC... trenutno je pa že zunanja temperatura visoka...

@matonson

Preveri nasastavitve za output http://manuals.playstation.net/document/en/ps3/current/settings/audiooutput.html

lahko, da imaš kaj tako nastavljeno, da tvoj sistem ne prebavi kot bi moral... če imaš nastavljeno na [Linear PCM 2 Ch. 88.2 kHz] ali [Linear PCM 2 Ch. 176.4 kHz] se zna to dogajat

post-101-144771018911_thumb.jpg

BessieSABU.png

Link to comment
To je normalno, meni tudi vsako poletje dela kot sesalnik :D Pozimi bo boljš, verjemi.

Ne me zafrkavat, ne more biti tako glasen.

@Bessie, glasen je kot naposnetku.

Imam ga v horizontalnem položaju. Imel sem xbox 360 in računalnik, ki ni tako glasen...

Čudno je dejstvo tudi da je PS3 čisto hladen. Imam fat verzijo.

Urejano od narondo
Link to comment

Ja lej, če ti ventilator dela na full pomeni, da mu senzor daje signal, da mu je vroče, razlog je lahko slabo prevajanje toplote, hladilniki so zelo slabo/površno namazani s termalno pasto, varianta je da ga odpreš in namažeš na novo, lahko je zaprašen razdri in posesaj hladilna rebra... seveda, če imaš izkušnje s podobnimi zadevami! Vertikalni položaj malop bolje odvaja toploto ne pa bistveno, poskusi, in pa glej da konzola ni čisto zablokirana iz vseh strani, da lahko zrak kroži, drugače se topel zrak vrača nazaj v konzolo...

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
  • Pred 11 meseci ...
  • vrhovni

Glih zdaj mi bo slabo ratalo... :cryingeyesout: moj PS3 naredi točno to:

>http://www.youtube.com/watch?v=TVXzN7jCcRA

Kake ideje, preden laufam v Müllerja po novi PS3? :tired:

In to ravno danes? Včeraj je še vse delalo brez problema... še na Home sem šel. Danes pa ravno da sem si zinštaliral TLoU OST in potem zaženem igro in blink... rdeča lučka začne blinkati. Si mislim dam ogoče pa so Tritton slušalke, ki jih moraš dodatno na PS3 USB povezat. Ja seveda... ma kaki. Naredim check diska, vse lepo dalje dela, zaženem igro in spet utripanje rdeče lučke. :pullinghair:

Aja, je pa 40GB verzija.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.