Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

  • vrhovni

Kinect nima svojih samostojnih updejtov, ampak se updejta preko Xbox updejtov.

Zadnji Xbox update:

[TABLE=class: cms_table_wikitable cms_table_sortable cms_table_jquery-tablesorter, width: 1]

[TR]

[TD]2.0.13604.0[/TD]

[TD]October 11, 2011[/TD]

[TD]Public[/TD]

[TD]System Software Changes/OtherThis is a general system maintenance update and there are no new features that will show up once the system has been updated.

  • Update contained a compatibility patch for the new Xbox 360 Speed Wheel.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Za vse pretekle in bodoče updejte lahko pogledaš tukaj: Wiki

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
kakšne so specifikacije? Kontrast, odzivni čas itd. Pa če je možnost raj kupi LED in ne lcd.

lcd grundig diagonala 94 cm, full hd, odzivni čas 5 ms, dvb-t, dvb-c, mpeg-4, USB multimedija

Vem da je LED dobra stvar ampak so predragi zame. A je velika razlika med led in lcd v grafiki? Kaj pa tale grundig, a se splača? cna pa je 350 evr...

Link to comment

Danes sem kupil preko cheapxboxlive 12+2 meseca gold. Transakcija in sprejem kode sta potekala tekoče. Problem je pri aktivaciji preko xbox live. Ko jo vpišem mi konstantno teži "An error has occurred during the transaction. Please try again later." Enako mi javi če poskusim preko xbox-a. Po par urah še kar javi enako. Poskusil sem tudi drugo kodo za ingame item od GOW in je takoj prijela. Torej, edino kar lahko je da enostavno še počakam ali naj že kar zatežim na xbox live support?

Hvala!

Link to comment
Danes sem kupil preko cheapxboxlive 12+2 meseca gold. Transakcija in sprejem kode sta potekala tekoče. Problem je pri aktivaciji preko xbox live. Ko jo vpišem mi konstantno teži "An error has occurred during the transaction. Please try again later." Enako mi javi če poskusim preko xbox-a. Po par urah še kar javi enako. Poskusil sem tudi drugo kodo za ingame item od GOW in je takoj prijela. Torej, edino kar lahko je da enostavno še počakam ali naj že kar zatežim na xbox live support?

Hvala!

hmm to je zelo čudno men je deloval vse. Si prvič napisu kodo za live zdj?

Gapi x3.jpg

Link to comment
hmm to je zelo čudno men je deloval vse. Si prvič napisu kodo za live zdj?
Ne, sem že kupil enkrat preko podobne trgovine, offgamers in je delalo normalno. Vmes sem enkrat z paypal vzel 2meseca za 2f v neki akciji, zdaj sem pa hotel spet preko redeem kode. Ima kdo tel.številko na katero naj pokličem, ker tisti dve ki so na supportu ne vzpostavita povezave, mail pa microsoft hladnokrvno ignorira. Edino če morem kaj dopisat zraven tistih številk, kodo države? Kje sploh je sedež supporta?

Tako neodzivnega in slabega supporta pa res ni nikjer no. :/

Link to comment
Ne, sem že kupil enkrat preko podobne trgovine, offgamers in je delalo normalno. Vmes sem enkrat z paypal vzel 2meseca za 2f v neki akciji, zdaj sem pa hotel spet preko redeem kode. Ima kdo tel.številko na katero naj pokličem, ker tisti dve ki so na supportu ne vzpostavita povezave, mail pa microsoft hladnokrvno ignorira. Edino če morem kaj dopisat zraven tistih številk, kodo države? Kje sploh je sedež supporta?

Tako neodzivnega in slabega supporta pa res ni nikjer no. :/

To je pomoje bl problem v kodi, ki si jo prejel.
Link to comment
To je pomoje bl problem v kodi, ki si jo prejel.

Sem kontaktiral cheapxboxlive in takoj dobil odgovor oziroma -e. Nekaj ne štima microsoftu s katerim se preko telefona zajebavam že eno uro. 2x prekinilo.

edit: Rešeno, skoraj. 10min da pridem do operaterja. 10min da obavima vse preverbe. 10min da nekaj začnema urejat. PREKINE. Spet kličem. On vmes kliče nazaj, spet prekine. No v tretje kličem, spet 10min, pol dvigne en kar sposoben, v trenutku sma vse uredila. Problem je vdor v moj Live sredi avgusta, ko mi je svinja kupila preko paypala 2x po 40€ točk. Tedaj sem to vse rešil, tako preko xboxa kot paypala ampak m$ ni pravilno odklenil računa. Zato mi je zdaj ta na supportu rekel, da bo on poslal zahtevo da mi odklenejo kot je treba. V roku 4 dni. Tedaj bom lahko tudi normalno aktiviral vse. Tako da... upam na najboljše. :)

Urejano od Kauko

Link to comment
lcd grundig diagonala 94 cm, full hd, odzivni čas 5 ms, dvb-t, dvb-c, mpeg-4, USB multimedija

Vem da je LED dobra stvar ampak so predragi zame. A je velika razlika med led in lcd v grafiki? Kaj pa tale grundig, a se splača? cna pa je 350 evr...

jz sm z nekim popustom dobu LED za dokaj malo denarja in je zlo kvaliteten. Zdi se mi da je blo 600 al 800 nism sigurn. Res da je več kot 350€ ampak iskreno mislim da se ti splača dat tam 150€ več ker je slika lepša in po mojem mnenju ima LED več barv al pač samo zgleda tko. Vidiš več črnih odtenkov kot npr sence v senci ki jih na lcd-jih načeloma ne. Jz vem razliko ker imam doma lcd in zdj nov LED in mi je dokaj velika razlika.

Gapi x3.jpg

Link to comment
kakšna je idealna postavitev kinecta? pred tv-jem? nad tv-jem? je kaj važno koliko cm nad tlemi ... kdo ve? hvala

Prijatelj ga ima pod TV in na vsaki strani postaje manjšo "oviro" (kakšna knjiga ali pa košarica), da vsaj malce blokira širni kot sprejemnika. Pač glih tako je postavljen da lovi tudi ljudi, ki hodijo mimo njegove sobe, in je potem hotelo pozdravljati nove ljudi v igri :)

Drugače pa ni takšna razlika kje je postavljen ;)

Amicus Omnibus, Amicus Nemini...

KaSpeex.jpg

Link to comment
jz sm z nekim popustom dobu LED za dokaj malo denarja in je zlo kvaliteten. Zdi se mi da je blo 600 al 800 nism sigurn. Res da je več kot 350€ ampak iskreno mislim da se ti splača dat tam 150€ več ker je slika lepša in po mojem mnenju ima LED več barv al pač samo zgleda tko. Vidiš več črnih odtenkov kot npr sence v senci ki jih na lcd-jih načeloma ne. Jz vem razliko ker imam doma lcd in zdj nov LED in mi je dokaj velika razlika.

hvala za odg. - ampak cenovno gledano je tole nažalost zame nedosegljivo...Trenutno si lahko privoščim zgleda da samo osnovni LCD in se bom moral zadovoljiti z grafiko, ki jo lahko s takim tv-jem dobim.

Kaj pa razlika med CRT (starim tv-jem) in LCD? A je velika razlika v kakovosti grafike med CRT in LCD tv-jem? ... ker če ni,pol mi je sploh brezveze kupovat lcd... še 1x se zahvaljujem za odg.

Link to comment

LED vs navaden LCD je v primerjavi s CRT-LCD približno 7%.

Vsekakor kupi lcd tv, jz na 32˝ igram like a bos v primerjavi z navadnim CRT TVjem. Je pa res da je to precej majhen zaslon, in ko enkrat vidiš kako je igrat na 42 (ali še več, 52 recimo jer es ubijalsko), te kar obide želja po nakupu novega TVja.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Kupujem nov xbox in me zanimata 2 varijanti - xbox brez dodatnega diska (torej kapaciteta 4 gb) in xbox z 250 gb diska - kakšna je razlika med tema dvema (razen v ceni in v tem da naložiš igro lahko na disk)...:headscratch:

a se tisti brez diska (torej igraš direktno iz dvd-ja) kaj bolj segreje, mogoče pregreva, dlje nalaga, se pojavljajo kakšne napake itd. v primerjavi z xbox-om ki ima disk in igro igraš z diska? a se splača plačat kar nekaj evrov več pa vzet disk 250 gb zraven ali je za neko normalno igranje dovolj dober tudi xbox 4 gb (brez diska)? prosim odgovori na podlagi dejstev in ne na podlagi tega da ti je sosed rekel da je stvar brez diska sranje itd.:a_a: hvala vsem za odgovore:wave:

Urejano od jklč
Link to comment
Kupujem nov xbox in me zanimata 2 varijanti - xbox brez dodatnega diska (torej kapaciteta 4 gb) in xbox z 250 gb diska - kakšna je razlika med tema dvema (razen v ceni in v tem da naložiš igro lahko na disk)...:headscratch:

a se tisti brez diska (torej igraš direktno iz dvd-ja) kaj bolj segreje, mogoče pregreva, dlje nalaga, se pojavljajo kakšne napake itd. v primerjavi z xbox-om ki ima disk in igro igraš z diska? a se splača plačat kar nekaj evrov več pa vzet disk 250 gb zraven ali je za neko normalno igranje dovolj dober tudi xbox 4 gb (brez diska)? prosim odgovori na podlagi dejstev in ne na podlagi tega da ti je sosed rekel da je stvar brez diska sranje itd.:a_a: hvala vsem za odgovore:wave:

Moje mnenje je, da se ti bolj splača vzet unga z 250GB diskom. Rabš ga, da shranš save game,pa profil. Če pa špile naložiš na disk je pa manjša obraba laserja, pa še tišje ti deluje pa hitrej naloži igro.

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment
  • vrhovni
Kupujem nov xbox in me zanimata 2 varijanti - xbox brez dodatnega diska (torej kapaciteta 4 gb) in xbox z 250 gb diska - kakšna je razlika med tema dvema (razen v ceni in v tem da naložiš igro lahko na disk)...:headscratch:

a se tisti brez diska (torej igraš direktno iz dvd-ja) kaj bolj segreje, mogoče pregreva, dlje nalaga, se pojavljajo kakšne napake itd. v primerjavi z xbox-om ki ima disk in igro igraš z diska? a se splača plačat kar nekaj evrov več pa vzet disk 250 gb zraven ali je za neko normalno igranje dovolj dober tudi xbox 4 gb (brez diska)? prosim odgovori na podlagi dejstev in ne na podlagi tega da ti je sosed rekel da je stvar brez diska sranje itd.:a_a: hvala vsem za odgovore:wave:

Xboxa sta popolnoma enaka, razen razlik ki si jih že sam ugotovil (cena in velikost spomina) + kanček krajši nalagalni časi (če imaš igro inštalirano!), pa še to ne vedno.

Priporočam Xbox z diskom zaradi demotov, arcade iger in inštalacije iger na disk. :thumbsup:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Imam vprašanje glede browserja, je možno imet internetni iskalnik na xboxu?Nekaj se našel glede MCE browserja, je to legalno ali ne, nekdo je napisal, da so ga banal, kako je s tem? Se pravi, tud če bi to naložil, bi moral imeti rač. za čas 'browsanja' prižgan?

P.S.

se opravičujem, če je bilo o tem kje že govora:innocent:

Urejano od urqlle
Link to comment
Imam vprašanje glede browserja, je možno imet internetni iskalnik na xboxu?Nekaj se našel glede MCE browserja, je to legalno ali ne, nekdo je napisal, da so ga banal, kako je s tem? Se pravi, tud če bi to naložil, bi moral imeti rač. za čas 'browsanja' prižgan?

P.S.

se opravičujem, če je bilo o tem kje že govora:innocent:

ne ni z novim updejtom imaš sicer Bing iskalnik ampak išče le igre, demone, tv shows, videe, itd. In youtube imaš. To je pa tud to kar se tiče interneta :D

Gapi x3.jpg

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Mislim da je res tako kot pravi bessie - če boš imel sliko prek HDMIja boš težko prepričal TV naj vzame audio vir kje drugje (razen če to izrecno omogoča). Poleg tega lahko gre zvok tudi prek HDMIja, ampak nekako sumim da to že veš in da imaš razloge zakaj se temu želiš izogniti.

Probej kje kupit komponentni kabel. To so tisti 5-prikopni kabli ki so jih včasih talali zraven ELITEov, preden je xbox imel HDMI prikop. Na moj TV sem s tem dobil odlično HD sliko, pa še 2 priklopa sta namenjena zvoku.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.