Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Team Meat (ne) razkrije omejitve velikosti na 3DSjevem eShopu


SlashSpeed

Priporočene objave

We don’t have a name yet, but here’s what we know about Dr. Kawashima’s new brain training title for 3DS thus far. The information comes from the latest Nintendo Direct.

  • Focuses on training your concentration and your working memory
  • Working memory refers to the system where information that enters the brain is held temporarily as it is manipulated and used
  • Big difference in the way these are trained compared to the past titles
  • High level of concentration will be needed in these games
  • Called “Oni-Tore” exercises
  • Kawashima will take on the appearance of a demon in the game
  • Concentrate on this training for at least 5 minutes a day to see results
  • Difficulty changes based on the player’s ability
  • Recommended for those who want to keep their brain young and younger people who are working hard/studying
  • Releasing this summer

>http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FxNR-LaojIQ

Urejano od Link
Link to comment

Lep pozdrav!

Končno sem se odločil za nakup 3DSa pa me zanima če ima kdo od vas izkušnje z Mercatorjom. Sem opazil da v določenih hipermarketih imajo nekaj robe, pa še 20% popusta lahko dobim. Ampak me malo skrbi da nimajo kako starejšo robo glede na to, da niso ravno prva izbira za nakup špilov in konzol. Vsaj pri meni je po navadi bilo tako.

Po nakupu pa se lahko zmenimo za kako tekmo v Mario Kartu. :beer:

Link to comment

Fire Emblem!:begging: Me ima da bi kar počakal na izid in šele potem kupil 3DS. Ampak po vsej verjetnosti ga grem iskat jutri.

BTW, zanima me iz prve roke kakšen je realni čas igranja dokler se baterija ne izprazni? Če npr. igraš s 3D vključenim? Ali je možno iztisnit vsaj 5 ur, če imaš izklučen Wi-fi, svetilnost na nizek nivo, priklopiš power saving in občasno uporabljaš 3D efekt?

Pa še, ali je kaj narobe če polniš baterijo med igranji oziroma da ne čakaš da se izprazne? Jaz bi ga po igranju kar dockal na priložen dock. :beer:

Urejano od kirby
Link to comment
  • vrhovni

Imam vprašanje glede baterije pri 3DS.

Namreč ogledujem si tole baterijo (http://www.amazon.com/5000mAh-Extended-Battery-Nintendo-MIN-CTR-001/dp/B005NJ2UEW), ki bi jo menjal z original Nintendovo.

Ko sem bral mnenja oz. feedback je nekdo napisal, da mu zdrži tudi do 15 ur.

Edino kar je v minus vsaj kolikor sem bral je, da po menjavi zadeva "locka" vse s katerimi si izmenjal streetpass do 1 minute izpred tega, se pravi je najbolje menjati takoj ko dobiš 3DS.

Namreč po vsej verjetnosti bi si rad tole nabavil, saj vsekakor, ko grem na pot ne bi rad, da bi mi 3DS crknil zaradi preslabe baterije sredi vožnje z vlakom ali pa kje drugje, kjer ne bi imel vtičnice za polnit konzolo.

Jo mogoče kdo ima, ali pa če ima kdo kako izkušnjo z drugo baterijo ali si vsi lastite original Nintendovo baterijo?

10573384652.png

Link to comment

Okej imam 3DS. :D In takoj en problem. Ko ga potresem se v njem sliši kot da se nekaj premika, kot da bi se en delček nekje v notranjosti odlomil in se premika v notranjosti. To je v spodnjem delu konzole, kjer je touch pad in gumbi. Ali se to dogaja samo meni? Bi vas prosil da svoj 3DS le malo potresete in poslušate. Kupil sem ga v Mullerju. Meni se zdi to čudno da se tako čudno sliši. :puppy:

Link to comment
  • vrhovni

Tudi moj 3DS spušča zvok ob tresenju, povzroča ga pa stylus/pisalo. Naredi enostaven preizkus: pisalo izvleci za približno 3mm, da se trdneje uleže/zaskoči, nato ponovno stresi. Tako ugotoviš da s konzolo ni nič narobe.

PS: ni lepo goljufati za pridobivanje Play Coinsov! :P

Sent from my LIFETAB_P9514 using Tapatalk

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Sem odkril problem in ni stylus ampak gumbek za wireless. Tako čudno se premika ob tresenju in povzroča ta čuden zvok. Pa še vseeno imam filing kot da se notri v 3DSu nekaj premika, ampak mislim da so to že moje travme.:D Bom kar pustil zaenkrat, če bo šlo kaj narobe pa uveljavim garancijo.

Ali kdo ve če v Mullerju tudi tako komplicirajo z garancijo kakor v Big Bangu?

PS. Hah na to pa še pomislil nisem. :Đ

EDIT: sem raziskoval po internetu in opazil da tudi drugim povzroča tak čuden zvok. Pravijo da gyroscope in pa pedometer povzročata ta zvok.

Urejano od kirby
Link to comment
  • vrhovni

Ne vem v čem bi bil problem z uveljavljanjem garancije v Big Bangu? Če nisi nič posegal v konzolo ali delal z njo, potem ne bi smel bit problem z uveljavljanjem garancije ob računu.

Sicer pa navsezadnje menjan konzolo, če imaš še vedno enak občutek.

@Link, hvala za povezavo, a bom videl. Nekako razmišljam med 2000 mAh iz amazona ali pa 5000 mAh. Vsekakor je slabe 3 ure premalo za konzolo kakršna je 3DS. Da bi pa imel izklopljen 3D učinek in igral na ravni DS, je pa bolje če kupim slednjo. Ne vem zakaj bi šparal na 3D če mi konzola to omogoča, a ga ne bi imel vklopljenega samo zaradi baterije. To se mi zdi skregano z logiko, ko nekateri to govorijo.

10573384652.png

Link to comment

Pri teh baterijskih pakih se oblika 3DSja spremeni (predvsem debelejši rata in nekoliko težji). Teža ni problem, zaradi oblike pa ga potem ne moreš polniti na docku al uporabljati v navezi s Circle Padom.

Ždržijo pa 10 ur in več in s tem dosežejo svoj namen, tudi s vklopljenim Wireless in 3D.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.