Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

Tudi sam se odločam za nakup Xbox 360 Slim pri goblinu (preko bolhe so pogajanja predolgo trajala), pa me zanima kako je s tem prehodom iz xbox HDMI kabla v DVI preko pretvornika v LG Flatron L204WT ... Ali to dela kakšne probleme? Slabša slika?

Amicus Omnibus, Amicus Nemini...

KaSpeex.jpg

Link to comment
Tudi sam se odločam za nakup Xbox 360 Slim pri goblinu (preko bolhe so pogajanja predolgo trajala), pa me zanima kako je s tem prehodom iz xbox HDMI kabla v DVI preko pretvornika v LG Flatron L204WT ... Ali to dela kakšne probleme? Slabša slika?

Slika je ista kot pri HDMI. Edino zaradi zvoka boš še moral dokupiti Xbox 360 Audio adapter (imamo v ponudbi).

Razlika med HDMI in DVI je samo, da poleg HDMIja poteka še zvok.

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Za Xbox 360 še vedno ni pametnega volana za normalno ceno. Sedaj pa sem zasledil nekaj podobnega, Xbox 360 Wireless Speed Wheel, ki naj bi prišel ven 11. Novembra. Si ne znam predstavljat kako naj bi stvar delovala, samo kot zgleda bo tole kao nek nov volan za Xbox 360, tako da na kakšno konkretno zadevo nima smisla upati, ker se ne bo zgodila, imo. Sicer pa, ni rečeno da zadeva ni praktična in da ne bo dobro delovala.

236752_gen_a.png

Xbox 360 Wireless Speed Wheel Features:

  • Intuitive steering with motion sensors
  • Trigger buttons for gas and brake
  • Buttons for game-specific functions
  • A,B,X,Y for interactions
  • D-pad for navigation
  • Guide including ring of light, start and back
  • Rumble feedback

Link to comment
  • vrhovni

Prvo sem mislil da gre le za Kinect dodatek, ampak očitno temu ni tako, dejansko gre za nov volan od M$!

Launching in early October, the Wireless Speed Wheel is completely wireless and controlled intuitively with precise steering, standard controller buttons/triggers, and haptic feedback with rumble. The device is compatible with all racing games right out of the box*. The Wireless Speed Wheel will be available for $59.99 (U.S. ERP) and will ship to retailers worldwide beginning September 26, 2011. This device combines a fun and immersive driving experience with the biggest racing game of the year, the best rated “Forza Motorsport.”

With trigger buttons for gas and brake, combined with a rumble feedback, the Xbox 360 Wireless Speed Wheel provides intuitive standard controller buttons that immerse the driver into the game, whether you like to white knuckle it down the race track with your hands at “10 and 2” or “9 and 3.”

The new Xbox 360 Wireless Speed Wheel balances the realism of a wheel with the feel of a controller for greater user edge in game play. It includes buttons for game specific functions including triggers, ABXY and D-pad along with green bands of lights on each handle to provide visual cues when ecessary.

Nikjer ni omenjen Kinect, čeprav resnično izgleda kot Kinect dodatek. Vir: Major Nelson

Prvi občutki igranja Forze 4 z volanom: KLIK!

Ne vem no, meni se zdi carsko. Komu se da vedno nameščat in priklapljat okorni volan... potem pa še ogromni prostor za shranit vse skupaj. Edino pedala bi lahko dodali...

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Piše da ima motion senzorje, tako da Kinecta očitno ne potrebuje. Držiš pred sabo in šofiraš, predvsem je pa tud men všeč ideja da ni treba za vsako priklapljat volana, ki je po možnosti še na kakšnem Wheel standu. Glede pedal pa tudi ok, samo da so triggerji za gas in bremzo dovolj natančni in odzivni.

Edino me skrbi natančnost pri šofiranju brez fiksne osi, čeprav na zgornjem linku pravi da je ok, pa tudi tapravega feedbacka nima, samo rumble, da se malo trese.

Kdaj že pride Forza 4, enkrat Oktobra? Mislim da je to to, kar se Microsofta in "volanov" za Xbox tiče.

Save £7 When You Purchase Forza Motorsport 4 and the Wireless Speed Wheel Together

Urejano od Gregor
Link to comment

Ma ne no, s tem ne moreš šofirat. Na navadnem volanu maš vsaj feder al pa FF motor ki ti ga vleče nazaj na sredino, pa še fiksno je. To pa neki po luftu prbližno na pamet, po mojem avto še po ravnem vijuga levo desno.

Al pa ne, ne vem, možno da je zadeva obetavna. Forza 4 pride kmalu, pa potem še NFS The Run, tako da ne vem če ne bom naredu neumnosti in ga naročil. Če ne druzga zarad firbca.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • N7
Zanima me, kaj mislite oz. kakšne izkušnje imate s Playgamom? Je kdo pr njem že kupoval? ima kar ugodne cene (cenejši od Goblina), kaj pa kvaliteta opreme ki jo prodaja? hvala za odg.

ne preferiramo nikogar a bo dovolj dejstvo, da neresnih sponzorjev nimamo. s takimi tudi ne bi nikoli sodelovali.

ozi_SLO.png

Link to comment

Če se ne motim konzola sama ne podpira zunanjih USB devicov, večjih od 16gb. Lahko sicer priklopiš, ampak je to najvišja prepoznana kapaciteta, ostalo ostane za Xbox nedostopno. Najbrž ravno zaradi tega, da ljudje ne bi vsevprek kupovali cenejše konzole in zraven še kakih diskov drugih proizvajalcev.

Glede razlike v ceni med obema modeloma pa ta nastane samo zaradi velikosti diskov oziroma dodatkov, ki pridejo v paketu s konzolo. Strojno so vse konzole enake.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.