Skoči na vsebino

filmi in napovedniki


MannyPacman

Priporočene objave

  • vrhovni

HBO Max je trenutno samo onkraj luže žal. Bo tudi v Evropo prišel - junija. Če tudi v SLO je pa druga reč.

Za Telekom vem, da dostopaš prek Neota za Hbo On Demand. Kako je pa če tega nimaš pa žal ne vem. Ker nisem nikoli koristil, razen HboGO.

Baje v ZDA naj bi HBO Max zamenjal HboGo. Kako bo s tem drugje je pa druga reč.

Urejano od japanboy
Popravljen prispevek.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Eno, kar je občutno je, da je SC 2x daljši. Snyder je režiral prvotni film, ampak ga je vmes zapustil zaradi smrti hčere, režijo pa je prevzel Whedon iz Avengerjev. Gledalci naj bi dobili vpogled v ozadje likov oz njihovo obnašanje zakaj so taki kot so v filmu. Joker je noter, Deathstroke pa drugi negativci ki jih ni bilo v Whedonovi verziji... 

Skratka baje več podlage in prvotni reviewi tistih, ki so to že videli obetajo.

 

Navedek

 

The new cut of Justice League, dubbed the Snyder Cut by fans on the Internet, lasts four exhausting hours. But Snyder uses his doubled run time wisely. Whereas Whedon’s version gestured at vague, tearjerky backstories, Snyder gives each hero personal stakes, particularly Ray Fisher’s Cyborg: his strained relationship with his father becomes the much needed heart of the film. The villain Steppenwolf, too, gets a motive—redeeming himself to his villainous family.

The CGI battles look better, and are longer and bloodier, if that’s your thing. No longer tonally bipolar, the film is one man’s vision, for better or worse. It’s uniformly dark—and not just figuratively: Snyder transformed several daytime scenes into murky nighttime ones. (Points for consistency, if not for visual clarity.) And he has said he is donating some of the proceeds to suicide-prevention programs.

 

 

Urejano od japanboy
Dodan citat.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Zack Snyder je sicer res napisan kot režiser originalne verzije, ampak je sredi produkcije filma izstopil iz projekta zaradi družinske tragedije (samomor hčere). No, film je dobil novega režiserja, zgodile so se spremembe v prizorih, novo snemanje, rezanje in seveda na koncu je nastal drugačen film od prvotne vizije Snyderja. No, folk je bil (upravičeno) razočaran nad filmom in je zahteval, da Snyder naredi svojo director's cut verzijo. Takšno, kot je bila sprva zamišljena. Warner Bros je opazil zanimanje za to verzijo, najel Snyderja, mu dal 70 milijonov $ in sedaj smo tukaj kjer smo. Iz 2h filma je ratal 4h film. Ali je to dobo ali slabo, pa bomo lahko videli 18. marca na HBO GO. 😄 

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Oh my pa se mi, otroci s postaje zoo je gor? kako nisem tega videl 😄 Ocitno nisem opazil, ker imam angleske naslove 😄

 

Kot mulc sem prebral knjigo pa mi je bila takrat celo vsec 😄

 

 

Se dobr, da celo slovenski HBO nekaj da od sebe, ker mi moj trenutni TV ne podpira kaj dosti piratstva 😄  Ce prek DLNA gledam filem se zna zgodit da mi prekine in ce se 1x zalaufam filem/serijo mi cel TV zasteka in dela samo netflix in rakuten TV, ostali HDMI source-i in nastavitve niso na voljo do popolnega izklopa TVja iz stroma 😂 Gotta love phillips

Conali984.png

Link to comment
  • vrhovni

Philips TVji so katastrofa.

 

Jaz sem opustil streamanje direktno na TV, ker je preveč zajebancije da dela tako kot mora. Vedno nekaj manjka oz. ne dela... ali zvok ne špila, ali slike ni in je zvok, potem podnapisov ni.

Sem kar hitro preklopil na Chromecast. Tukaj pa mi je daleč najboljši Airflow app. Simpl app na PCju, ki ne potrebuje zmogljivega CPU/GPUja. Enostaven za nastavit. Podnapisi vedno delajo. Še ni bilo vsebine, ki je ne bi uspešno premlel. Dodatni plus je, da imaš tudi mobilni app, kjer lahko zaženeš, pavziraš, izbereš vsebino, preneseš podnapise iz psletne baze,... Točno to kar rabim z zanesljivostjo.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

za 10e kolikor je bil TV bo mogu zdrzat do izida letosnjih modelov 😄

 

Itak bo pomojem crknil sam od sebe, ker piska obcasno pa tud med igranjem PS5 se kr restarta 😂

 

Ampak, ce gledam na T2 pa dela ( ponavadi, tudi piskanje 😛 ) tako da, zdaj bo fun ta teden, ce bo pri nas res release tega 🙂

Conali984.png

Link to comment
  • vrhovni

Mi je že danes uspelo pogledati Snyderjevo ultra podaljšano verzijo Lige pravičnih in sem bil prijetno presenečen. Kljub res hudo dolgemu filmu, meni film ni bil nikakor razvlečen in sem ga brez težav pogledal na en mah. Za moje pojme je to definitivno boljša verzija filma. Tudi ni masterpiece, ampak bi rekel da je nekje na nivoju prvega dela Wonder Woman. Torej precej ok film, ki se ga splača pogledati. Kul je ker pokažejo origine manj znanih likov in jih posledično bolje vpletejo v samo zgodbo.

 

Edino izjemno smešno izpade celoten "We live in a society" prizor, ker deluje čisto na silo vstavljen v film. Bi rekel, da so liku hoteli popraviti krivico z izrezanimi kadri in je dobil svojih 5 minut slave v tej verziji.

 

EDIT: In na začetku mi je bilo totalno glupo, da je slika 4:3, no potem sem se navadil.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
20 ur nazaj, matej1990 pravi:

Mi je že danes uspelo pogledati Snyderjevo ultra podaljšano verzijo Lige pravičnih in sem bil prijetno presenečen. Kljub res hudo dolgemu filmu, meni film ni bil nikakor razvlečen in sem ga brez težav pogledal na en mah. Za moje pojme je to definitivno boljša verzija filma. Tudi ni masterpiece, ampak bi rekel da je nekje na nivoju prvega dela Wonder Woman. Torej precej ok film, ki se ga splača pogledati. Kul je ker pokažejo origine manj znanih likov in jih posledično bolje vpletejo v samo zgodbo.

 

Edino izjemno smešno izpade celoten "We live in a society" prizor, ker deluje čisto na silo vstavljen v film. Bi rekel, da so liku hoteli popraviti krivico z izrezanimi kadri in je dobil svojih 5 minut slave v tej verziji.

 

EDIT: In na začetku mi je bilo totalno glupo, da je slika 4:3, no potem sem se navadil.

 

Film naj bi bil trilogija, ampak je zadeva padla v vodo oz. ne bo nič iz tega. Tako da mnogo bo neodgovorjenih vprašanj. Meni se zdi žal, da tega ne bo 😐 oz. mogoče pa uspe kaj podobnega kot je to bilo s Snyder Cut verzijo filma :D.

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.