Skoči na vsebino

filmi in napovedniki


MannyPacman

Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Lucas SW sploh nadaljeval ne bi. Ker pa je to Disney je pa zavohal zelence in seveda začel milkati stvari. Zdaj je skoraj vsako leto en SW film, če ne dobesedno pa neka vmesna zgodba... To nikoli ni dobro in tudi ne bo. Stvar pač ne bo na nivoju originalne trilogije.

Bom pa film upam da pogledal še enkrat letos. Najbrž bom počakal da pride ven naslednji del.

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Mislim, jaz se imam za kar konkretnega SW fana, pa sem samo vesel, da je veliko SW filmov? Zakaj ne bi bil, če so na nivoju? In The Force Awakens in Rogue One sta mi vsekakor bila. Za Han Solo spinoff mi kratkomalo dol visi, če bo zadeva okej, pa še tok lepše?

 

In po prequel trilogiji je bila Lucasova odločitev, da proda Lucasfilm, najboljša stvar, kar se je lahko sploh zgodila SW ... :o

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Guardians of the Galaxy Vol. 2 so BOMBA! Nisem imel prevelikih upov. Sem mislil da če bodo dosegli nivo enice, bo že dosti. Guess what?!? Film je BOLJŠI! :D Precej boljši! Obvezno za vse ljubitelje prvega dela ali komedije nasploh. Je celo boljša komedija kot Deadpool. Najboljša Marvel komedija do sedaj.

 

"You are also beautiful... on the inside." Drax ga v tem delu čisto preveč zmaga. :lol

Tudi en tak orng burn naredijo za mrtvi Microsoft Zune. :D

 

Also... obvezno gledat creditse do konca! ;) Folk še kar na veliko odhaja iz kino dvoran takoj ko vidi creditse v Marvelovem filmu. ^_^

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

@matej1990, tebi so bili Guardiansi Vol. 2 kul? Pol sva midva z mojo očitno dva izmed 0,00034% ljudi, ki jima ne sede. Enka nama je fenomenalna, dvojka pa čist pretirana v vseh pogledih. Fore so že tako glupe, da so absurdne, over-the-top akcija, halo - še bad guy je bolj kot ne dejansko božanstvo. Mnjah.

 

So pa proti vsem pričakovanjem očitno prvi vtisi folka za Wonder Woman pozitivni? Kdo bi si mislu, mogoče je še upanje za DCEU ... če odjebejo Snyderja. :x

Link to comment
  • vrhovni
Dne, 5/19/2017 at 10:57, Anduril pravi:

So pa proti vsem pričakovanjem očitno prvi vtisi folka za Wonder Woman pozitivni? Kdo bi si mislu, mogoče je še upanje za DCEU ... če odjebejo Snyderja. :x

 

No, zdej mi je pa žal, da sem to napisal ...

 

http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/zack-snyder-steps-down-justice-league-deal-family-tragedy-1006455?utm_source=twitter

 

Navedek

Snyder tells The Hollywood Reporter he is stepping away from Justice League, Warner Bros.’ all-star DC Comics superhero mega-movie that is in post-production, in order to deal with the sudden death of his daughter. Snyder's wife, Deborah Snyder, who is a producer on Justice League, also is taking a break to focus on the healing of their family.

 

Stepping in to shepherd the movie through post and the shooting of some additional scenes will be Joss Whedon, the Avengers filmmaker and creator of Buffy the Vampire Slayer. With Whedon's help, the movie is still on track for its Nov. 17 release date.

 

 

Navedek

“Here’s the thing, I never planned to make this public,” he says. “I thought it would just be in the family, a private matter, our private sorrow that we would deal with. When it became obvious that I need to take break, I knew there would be narratives created on the internet. They’ll do what they do. The truth it…I’m past caring about that kind of thing now.”

 

:(

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.