Skoči na vsebino

Ekskluzivno:[XBL, PSN] The Walking Dead


Priporočene objave

  • vrhovni

Launch trailer, launch trailer lol-sign.gif

 

Navedek

The game is set to release for PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, PC, iOS, and Android later this month. Those who preorder the game digitally on PlayStation 4 will receive a complimentary copy of The Walking Dead: Season Two and The Walking Dead: Michonne, and those who preorder on Steam will receive a 10% discount.

 

 

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Ok, The Walking Dead: Season Two in The Walking Dead: Michonne kot preorder bonus. TWD:S2 je tako ali tako bil dodan na PS+, Mischonne gratis pa je kar lepi bonus. Ampak spet so izpustili TWD:S1. :(

 

pred 1 uro, medenko1975 pravi:

pizda ne morem se odločiti še.....ker 30€ mi je kar predrago.

Počakaj. Ponavadi ko izide tretja epizoda Telltale igre, se že pojavi kakšen popust.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Kar se zgodbe in save game importa tiče...

 

Opcij bo več:

  1. Start New Story
    This is for people who haven’t played The Walking Dead before, or don’t recall their previous experience. In this mode, Season Three starts with a Clementine who has lost everyone from the previous Seasons and is left alone with AJ.
  2. Continue Your Story
    If you want to continue with the story you created in Season One and/or Season Two, then we have some options for you.
    • Option 1 – Story Generator
      Inside of Season Three, there is a “story generator” option where we’ll ask you a series of questions that help us hone in on your Clementine. This will select one of 42 different “starting points”, that include not just your ending but also the relationships you had with different characters and the style of player you are.

      This was a fascinating thing for us to build and involved us combing through mountains of Walking Dead data and using some fancy data science to figure this out. We’ll be talking more about this, but it was organic and cool. I guess 42 really is the answer to life the universe and everything!
    • Option 2 – Use your Season Two save game
      1. If you’re playing on the same device, and you still have your old Season Two save file, you can import your save. When you start a new game in Season Three, you’ll be automatically prompted to use your Season Two save data.
      2. If you want to play on a different device, and still have your old device with Season Two saves. Then we’ve done our best to help you out. We’ve recently updated Season Two (on all platforms) to include Telltale Cloud Saves. You’ll need to update your app, launch Season Two and create a Telltale Account (if you don’t already have one). Then you can enable Cloud Saves and upload your Season Two save to the cloud. When you launch Season Three, you’ll be able to login to your Telltale Account and download the Cloud Save. Then you’re good to go! This is how to migrate your story from one device to another, like moving from PS3 to PS4, or Xbox 360 to Xbox One. It works from any platform to any other platform.

How you can get your Walking Dead Saves into Season Three!

 

Lepo se je zakompliciralo. Torej za PS3 TWD igralce ni drugega kot vklopiti PS3 in povezati save game s TT računom.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Sem imel težave prenesti save game iz PS3 na PS4, ker TellTale ne pove ravno dovolj nazorno kako in kaj. Če bo komu v pomoč:

 

Greš na PS3, updejtaš konzolo in The Walking Dead Season 2 igro (Če ne posodobiš igre, potem ne bo UPLOAD opcije pri save file!), ki si jo nekoč že preigral. Nato zaženeš WTD S2 na PS3 in se prijaviš v TellTale račun. Greš pod save files označiš preigrani save file in klikneš UPLOAD (mislim da je to kvadrat na kontrolerju). Nato greš na ta naslov: https://telltale.com/wd2save/

save file 1.png

Tukaj se prijaviš z istim TT računom in izbereš kateri save file se ti naj upošteva. V tem primeru PS3 fajl. Fino je tudi preveriti ali se datum ujema s časom uploada.

save file 2.pngsave file 3.png

Nato greš na PS4, zaženeš TWD: A New Frontier in se ponovno prijaviš s TT računom. Tukaj je sedaj glavni trik, ki mi je delal težave, saj ni nikjer jasno označen. Za download save fajla je potrebno iti pod EXTRAS.

The Walking Dead_ A New Frontier_20161226151107.png

Tu je sedaj na voljo "Import Save from TT account".

The Walking Dead_ A New Frontier_20161226151114.pngThe Walking Dead_ A New Frontier_20161226151132.png

Zakaj so to skrili sem in ne na začetek igranja epizode? :fryingpan:

No, nato lahko greš pod Episodes, kjer je vidna nova nova opcija:

The Walking Dead_ A New Frontier_20161226151822.pngThe Walking Dead_ A New Frontier_20161226151830.png

 

In še v vednost... PS Vita save fajla zaradi nekega razloga NI mogoče prenesti na drugo platformo. :stop:

 

 

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
pred 1 uro, medenko1975 pravi:

me na njihovi spletni strani kaže "No Save Found" - recovery options.....pa sem igral na ps4, cloud ipd.

Moraš najprej uploadat v sami igri, da ti pokaže save game na tej strani. Ampak če si igral na PS4, potem kolikor razumem sploh ni potrebe po tej strani.

Navedek

If you’re playing on the same device, and you still have your old Season Two save file, you can import your save. When you start a new game in Season Three, you’ll be automatically prompted to use your Season Two save data.

 

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
pred 23 urami, medenko1975 pravi:

ja na ps4....sej je ne morem kupiti na UK strani, ker sem snel dol episode 1 demo in je zdaj tisto glupo obvestilo "you already own this" blabla....pač gupi sony.

Isto me jebe driveclub. :petting:
Imam tisto PS+ verzijo (katere več sploh ne prikaže na store) in hočem kupit Bikes standalone, ter ne pusti. DLC Bikes pa tudi ne, ker bi moral prej kupiti celo verzijo driveclub #bruh

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Jaz 3. sezone za Vito nisem našel. Sem pa sedaj pred dilemo ali sploh pričeti 3. sezono ali ne. Ker kako vraga naj se spomnim odločitev izpred skoraj 5 let nazaj? Sploh pa pri taki igri?

Najbrž bom igro pričel čisto z 0 pač s 3. sezono.

Izdajati nekaj, potem pa določene platforme enostavno ukiniti je pa tud cvetka... Pri PS3 in X360 si vsaj lahko odločitve prenesel, tu pa zvisiš...

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni
pred 11 urami, japanboy pravi:

Jaz 3. sezone za Vito nisem našel.

Ja, kolikor gledam za Vito sploh ni igre. Isto je tudi ni za PS3 in X360, kar me kar preseneča. Edine platforme so: PS4, Xbox One, PC, iOS in Android.

Glede na iOS in Android izid predvidevam, da so se za PS3, X360 in PS Vita ne izid odločili zaradi težav z istočasnim izdajanjem na tolikih platformah in njihovi zastarelosti.

 

Po moj je najboljše da ponovno po hitrem postopku sam narediš pomembne odločitve. Sej nekaj se jih zagotovo spomniš. Itak so te odločitve bolj psihološke, kot pa da bi dejansko imele nek vpliv na potek zgodbe, kaj šele da bi se odločitve prenesle na nove sezone.

V prvih dveh epizodah nisem opazil niti ene odločitve, ki bi bila vezana na prejšnje sezone.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.