Skoči na vsebino

XboxOne vs PS4 vs WiiU - Odprta "debata" za fanboye


Priporočene objave

  • Odgovorov 1,1k
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Tole bo boljše

post-101-144771032095_thumb.jpg

While we eagerly await the official reveal of the PS4′s dimensions at the upcoming E3 press conference in June, here’s how we came up with the toughest competitor’s physical console size. The approximate size of the Xbox One was calculated by using the width of the USB port on the back and side of the console. You can then extrapolate the total dimensions of the box and if you thought it looked rather big, you weren’t wrong. It’s actually both wider and longer than the original Xbox 360 and also longer than the PS3 Fat.

UPDATE: Added real-life images + PS4.

Povezava

BessieSABU.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 4 tednov kasneje...

hahaha to pa bomo še videli kdo je fail, v mojih očeh je PS4 ki se na vse moči trudi, da bi imel te funkcije ki jih že Xbox360 imel na začetku in na vse moči nasprotuje vsem novim idejam.

Ne pokažejo nobene inovacije samo kopirajo in to slabo od M$ in Nintenda.

Naj bolj banalno mi je pa to da nihče ne nasprotuje temu na PS da za oneline igranje rabiš ponovem PS+.... in še hvalijo kako je zdaj to dobro...... WTF ...

Imam pa eno vprašanje če imaš PS+ in si naložiš špil ki je zastonj in ga hočeš igrat ko nisi na netu a se da igrat ta špil ali ne ??

Xbox

Link to comment
hahaha to pa bomo še videli kdo je fail, v mojih očeh je PS4 ki se na vse moči trudi, da bi imel te funkcije ki jih že Xbox360 imel na začetku in na vse moči nasprotuje vsem novim idejam.

Ne pokažejo nobene inovacije samo kopirajo in to slabo od M$ in Nintenda.

Naj bolj banalno mi je pa to da nihče ne nasprotuje temu na PS da za oneline igranje rabiš ponovem PS+.... in še hvalijo kako je zdaj to dobro...... WTF ...

Imam pa eno vprašanje če imaš PS+ in si naložiš špil ki je zastonj in ga hočeš igrat ko nisi na netu a se da igrat ta špil ali ne ??

Pa je spet uletel dežurni MS fanboy mal povedat kako in kaj stvari stojijo. : D Urejano od ke_kit

lp,

k_k

Link to comment
  • vrhovni
hahaha to pa bomo še videli kdo je fail, v mojih očeh je Xbox One ki se na vse moči trudi, da bi imel te funkcije ki jih že Xbox360 imel na začetku in na vse moči nasprotuje vsem novim idejam.

Sem popravil tvoj typo. :P

itabux1WyOpCQ.gif

Med tem v Sony štabu po novici, da bo Xbone zamujal v določenih EU državah:

d8a2.jpg

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Ekskluzive za Playstation platformo trenutno dela 21 zunanjih studijev...

Sony is pretty comfortable with what it’s bringing to the console wars. At GameStop expo, the company explained that it has 21 third-party partnerships aimed at creating exclusive content for PlayStation. On the list: Rockstar Games, Activision-Blizzard, Konami, Square Enix, Sega, Level 5, Insomniac Games, Nordic Games, Bungie, Bethesda, Atlus, Take-Two Interactive, Ubisoft, Warner Bros., EA, Disney Interactive, and a bunch more.

The company didn’t delve any deeper into who is making what, or what types of exclusives people can expect (for example, it’s unlikely that Rockstar would make a platform-exclusive, but it might do timed releases or special DLC), but asserted that its history in the industry and the strength of its bonds with third-party devs and the indie scene would lead it to the top of the next-gen heap.

Many of the launch titles for Xbox One and PS4 are cross-platform; in fact, most of them will launch on the old hardware along with the new. That being said, exclusives can make or break the early days of a console’s life.

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.