Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

xval že par mesecev več ne deluje z novimi dashboardi....
zto je tuki nov način kako preveriš.

1.Turn on the xbox 360.

2.When you get to the home screen there will be no profiles found. That's because you removed your hard drive/memory card which contained all your profiles. Easy to understand =).

3.Now go to system settings.

4.Go to Network Settings.

5.Click Test Xbox Live Connection

6.Start connection and wait for it to finish.

7.When it is done you should get a message saying to update your system. Here is another important thing you need to do DO NOT UPDATE!!!!! I REPEAT

DO NOT UPDATE YOUR SYSTEM!! Just click No, don't update.

8.You should get a test connection failed message. Just click cancel.

9.After that click Y and you should get a list of numbers or codes.

Check your code under the letter Z

It should say Z: "whatever the code is"

Here are the codes to determine if your console has been banned.

Z: 8015 - 1002 means you have not been flagged yet. Hurray but still be cautious when playing online.

If it shows something other than that like

Z: 8015 - 190D, that means that you console has been flagged or banned. Sorry guys

če kdo ne razume naj pove pa prevedem v slo ampak se mi zdi nepotrebno.

Gapi x3.jpg

Link to comment
živjo,

mogoče kdo ve, kako je z neko obljubo, da bo kinect z neko nadgradnjo (verjetno programsko ...) tudi zaznaval prste oziroma da bo povečal resolucijo na 640x480! Se pravi obstoječi kinect boš lahko samo "updajtal"

kdo kaj ve o tem?

so govorli o tem da bo v naslednjem večjem updejtu to ja. Ampak kolkr vem bi se to moglo že zgodit tko da ne vem.

Gapi x3.jpg

Link to comment

Živjo! Ne se jezit name, ker bom vprašal eno čist splošno zadevo glede xboxa - odločil sem se kupit xbox od prijatelja, ampak ne vem kako naj preverim ali je Jasper verzija? aha še to - na zadnji strani ima neko letnico 2008-07-30 in pa neke vrednosti 12V....14 5S....1A oz. nekaj takega,če vam to kaj pomeni. hvala za odgovor...

Urejano od jklč
Link to comment
  • N7
Živjo! Ne se jezit name, ker bom vprašal eno čist splošno zadevo glede xboxa - odločil sem se kupit xbox od prijatelja, ampak ne vem kako naj preverim ali je Jasper verzija? aha še to - na zadnji strani ima neko letnico 2008-07-30 in pa neke vrednosti 12V....14 5S....1A oz. nekaj takega,če vam to kaj pomeni. hvala za odgovor...

za tako vprašanje se nihče ne bo jezil na nikogar. jest imam jasper pa nimam pojma po čem ga indentificiram. pozabivši pač...

:fiufiu:

ozi_SLO.png

Link to comment

Pozdrav!

Zanima me nekaj stvari glede XBOX-a. Res sem popolnoma zmeden, ker sem pred kratkim dal Goblinu odkleniti Wii, nakar sem zapekel določene igre na DVD-R, nato pa ni nič delovalo in še danes, ne vem kaj je pravzaprav narobe, pri Goblinu se tudi nisem oglasil. Skratka to ni tako pomembno, preden kupim XBOX, bi se rad pozanimal glede naslednjih stvari, da ne bi bilo kaj narobe.

1. Kako se nalagajo datoteke(igre, filmi, slike) z računalnika na XBOX (torej disk ki ga vsebuje xbox, ne na zunanji disk) ?

Jaz si predstavljam zadevo tako, da preprosto priklopiš XBOX preko USB-ja na PC in pomečeš fajle nanj?

2. Kako se nalagajo datoteke(igre, filmi slike) z računalnika na zunanji trdi disk oz. USB ključek, in ali je mogoče zaganjati te datoteke z zunanjega trdega diska oz. USB ključka, torej igrati igre, gledati filme direktno...?

3. Mogoče kdo ve, kdaj pride v slovenijo čip Wasabi 360 Ultra http://www.goblin.si/xbox-360/storitve-mod/wasabi-360s-ultra-vgradnja-kinect-nadgradnja

4. Kako in s katerim programom se pečejo igre na DVD-R?

Link to comment
Pozdrav!

Zanima me nekaj stvari glede XBOX-a. Res sem popolnoma zmeden, ker sem pred kratkim dal Goblinu odkleniti Wii, nakar sem zapekel določene igre na DVD-R, nato pa ni nič delovalo in še danes, ne vem kaj je pravzaprav narobe, pri Goblinu se tudi nisem oglasil. Skratka to ni tako pomembno, preden kupim XBOX, bi se rad pozanimal glede naslednjih stvari, da ne bi bilo kaj narobe.

1. Kako se nalagajo datoteke(igre, filmi, slike) z računalnika na XBOX (torej disk ki ga vsebuje xbox, ne na zunanji disk) ?

Jaz si predstavljam zadevo tako, da preprosto priklopiš XBOX preko USB-ja na PC in pomečeš fajle nanj?

2. Kako se nalagajo datoteke(igre, filmi slike) z računalnika na zunanji trdi disk oz. USB ključek, in ali je mogoče zaganjati te datoteke z zunanjega trdega diska oz. USB ključka, torej igrati igre, gledati filme direktno...?

3. Mogoče kdo ve, kdaj pride v slovenijo čip Wasabi 360 Ultra http://www.goblin.si/xbox-360/storitve-mod/wasabi-360s-ultra-vgradnja-kinect-nadgradnja

4. Kako in s katerim programom se pečejo igre na DVD-R?

Kaj pa, če bi igre lepo kupil in s tem prispeval razvijalcem iger kakšen novčič??

Drugače pa so pogovori o piratiziranju iger na tem forumu prepovedani.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
  • vrhovni

Ne vem no... trenutno imam takšno razmišljanje: raje počakam par mesecev in nato dam max 15€ (navadno okoli 10€) za nerabljen špil (nikoli še nisem dal več) iz tujine, kot pa da piratiziram in se zajebavam kdaj lahko kaj updejtam in kdaj bom bannan. Kupiš in igraš brez strahu in brez zajebavanja. Če hočem, pa lahko kdaj koli te igre prodam za enak denar dalje, tako da sem mi finančno pokrije. Jaz sem srečen, trgovina je srečna in razvijalci. Triple win! :D

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.