Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Team Meat (ne) razkrije omejitve velikosti na 3DSjevem eShopu


SlashSpeed

Priporočene objave

Še enkrat, da ne pozabite. Če si lastite vsaj dve od sledečih iger, jih registrirajte in dobili boste kodo za zastonjski dolpoteg igre Kid Icarus (3D Classics naslov). To lahko storite do 31. januarja.

  • Resident Evil™: Revelations
  • Mario Kart™ 7
  • Super Pokémon™ Rumble
  • SUPER MARIO 3D LAND™
  • Tetris™
  • Star Fox 64™ 3D
  • Resident Evil™: The Mercenaries 3D
  • The Legend of Zelda™: Ocarina of Time 3D
  • DEAD OR ALIVE™ Dimensions
  • Steel Diver™
  • Nintendogs™ + cats
  • Pilotwings Resort™
  • Super Street Fighter™ IV 3D Edition

Link to comment

Sama konzola stane, če se ne motim, 169 oz. 179 EUR. Tista evropska cena, ki je bila nazadnje določena. Preveri. Za bundle pa ne vem točno, je pa malenkost dražji. Če ti odgovarja barva konzole, bi jaz na tvojem mestu takoj vzel enega od njih.

Urejano od Link
Link to comment
  • vrhovni

Itak! Čeprav je sprva slabo kazalo. :?

Sem bil v Müllerju v centru MB. Navadno so bile konzole v stekleni vitrini pod regalom z igrami. Gledam in vidim klasične 3DSe brez kakšnih bundlov. :sweat: Modre in črne barve. Gledam, premišljujem... cena 159€ (EU cena je sicer 169,99€!). Sem si mislil... eh, te bom pa kar enega izmed teh vzel, pa eno igro zraven. Potem vseeno grem do prodajalca za blagajno in vprašam, če imajo vseeno morda tudi 3DS komplete in da me posebej zanima 3DS bele barve z Mariom. Prodajalec mi pokaže na čisto drug regal, kjer navadno niso bile konzole, blizu blagajne in reče da ga imajo. Seveda nisem imel pričakovanj, da bo trgovec sploh vedel za 3DSa. :tard: Pogledam na hitro in vidim Wiija... Mu rečem, da sem mislil drugo, novejšo N konzolo... Še preden sem do konca rekel "konzolo", sem bil: WTF! 3DS bundli!!! :drool:

Praktično ni da ni... rdeč, pinki z nintendogs, bel z Mariom in... črno zlat Zelda 25th anniversary edition! :love: Tako da Zelda bundle I have! :cheerful:

Aja, vsi 3DS bundli so 199€.

Igre so 30€ (Super Street Fighter IV: 3D Edition), 45€ (Resident Evil: The Mercenaries 3D) in 40€ (The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D, Mario Kart 7, Super Mario 3D Land)

Imajo pa res polno N konzol (črni Wii bundle z Wii Fit, nov Wii, vsi 3DS bundli,... ni da ni) in dodatkov. Tudi trije Xbox bundli so bili.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.