Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Crytek: Wii U vsaj tako močen kot Xbox 360


Link

Priporočene objave

  • Pred 3 meseci ...

Nintendo's message on Facebook

We appreciate the enthusiasm that our fans continue to show toward amiibo. Sales for the product have exceeded our expectations. We understand how frustrating it can be at times if consumers are unable to find certain figures, and we apologize for that.

We’re trying to meet the demands of our fans and consumers by increasing the amount of amiibo we manufacture and ship to retail. We may continue to see consumer demand outpace supply levels for certain characters at times, but we will do our best to prevent that from happening.

As our library of amiibo continues to grow, some figures will be easier to find than others. We are constantly looking for the opportunity to reissue amiibo and are already making plans to bring back some currently out-of-stock amiibo figures. Stay tuned for details.

Nintendo plans to make it easier for consumers to know when new amiibo are on the way, through Nintendo press announcements, timely updates on our social media channels and working closely with retailers.

We remain committed to keeping amiibo affordable and easy to access as a platform to enhance game-play experiences. These plans include Animal Crossing amiibo cards that will become available by the end of 2015, and a free-to-download app for Wii U called amiibo tap: Nintendo’s Greatest Bits that launched on April 30, 2015, that lets consumers enjoy playable scenes from certain NES and Super NES games with amiibo.

BTW zadnič sem v Mulerju videl, da jih imajo v akciji po 15€ sam ne vem a je to poceni?

BessieSABU.png

Link to comment

Tele amibo lutke so največji nateg po konzoli Xbox One. In folk se tepe zanje kot za zlato. Men se to ne zdi preveč dobro za prihodnost Nintenda. Samo še to potrebujemo, da boš kupil amiba in boš imel prednosti v MP pred drugimi in podobne finte, ko jih že uvajajo ponekod (pay to win). A kdo ve, a ima Tropical Freeze še staro ceno v Muellerju al je že bil kaj znižan?

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...

Danes naj bi N najavil prvo mobilno igro...

We’ve all been waiting a very long time for the first details about Nintendo and DeNA’s debut mobile title. In just a matter of hours, the wait will be over.

Nintendo has confirmed that it will be sharing news about its project in Japan during its latest financial results briefing on Thursday.

“We will provide updates on our project with DeNA tomorrow,” Nintendo president and CEO executive Tatsumi Kimishima said today.

For those of us in North America, we should be hearing something later tonight. That will be in the very early morning over in Europe.

vir

BessieSABU.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 1 year later...
  • vrhovni

Po dolgem času sem ponovno zagnal WiiU in se načakal...

Odprem settings in konzola za sekundo dve kar zmrzne, nato se končno pojavi settings splash screen in čakaš, čakaš, čakaš. Isto tudi, ko gre iz nastavitev nazaj v glavni meni. Na koncu ugotoviš, da čas hitro porabiš, pa se samo sprehajaš po menijih. Greš vse skozi, zaženeš updejt, ki traja vsaj 2h da se prenese in nato še 30 min, da se namesti. Res katastrofa. Nato greš v eShop in se spet načakaš, vse samo direktno nalaga iz neta, nič si ne shrani. Pogledaš igro, greš nazaj, se spomniš da bi še nekaj pogledal in ti spet nalaga enako vsebino. Prav pozoren moraš biti tudi na loading ikonico, ker drugače tak zajadraš v nek čisto drugi meni, ker sploh ne veš kdaj dejansko prime gumb in kdaj ne. Vse je z ogromnim zamikom. :no_no:

Na Wiiju je res vse hitro in odzivno, WiiU pa je prava jajca kar se hitrosti tiče.

 

Upam da mi danes uspe kaj igrat in ne bom zgubljal časa z nalaganjem. :tepen:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Trenutno en kup demotov. :)

 

Me je zamikal nakup kakšne igre preko eShopa, samo kolikor vidim ima N to katastrofalno narejeno. Igra se ti sicer veže na račun, ampak je račun vezan na konzolo... Res fino. Mi crkne konzola in kaj potem? Lahko se grem zajebavat z N podporo, ki uradno je tak sploh ni pri nas.

Na N je kolikor vidim treba kar fizično nabavljat.

 

@Bartala kako si ti rešil zadevo? Imaš UK/USA račun? Jaz imam trenutno UK račun in ko menjam regijo na konzoli, mi zajamra, da račun ne paše v to regijo. Ni pa možno spremeniti države na računu.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.