Skoči na vsebino

Kaj trenutno igrate na Xboxu 360 ???


D.Tidus

Priporočene objave

  • 3 tednov kasneje...
  • Odgovorov 788
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • 2 tednov kasneje...

sem nov lastnik xbox360 slim 250 gb in moja prva igra je ,ki sem jo danes dobil je ALAN WAKE.

ker sem PC gamer ,me zanima , kaka je razlika, med COD MW2 multijem med PC in pa xbox-em(je hitrost igralcev headshoti... ista kot na PC sceni)

SEM v skrbeh ,ker sem potegnu demo COD MW 2 in že na SP"komi" zadanem headshot ,hmmm,kako bo šele na multiplayer-ju,verjetno sem bom mogu navadit na gamepad.

če mate kako mnenje ali nasvet kar ,ker sem totalni začetnik xbox-a.

barocco1974.png

barocco74.png

barocco1974.png

Link to comment

Nič se bat pa ne na glavo skakat v MP. Najprej si najdi sensitivity, ki ti paše, po možnosti uporabi inverted Y axis, potem pa malo igraj single player. Sčasoma se pa itak naučiš, ko da bi vozil bicikl. Alan Wake je najbrž kr dobra igra za začetek, bolj počasna, v tretjeosebni perspektivi se je se mi zdi še lažje učit.

Drugače pa pri meni stalno bolj sestra igra, kr pride v sobo in začne komandirat, da bi rada igrala neke čisto tazadne špile - Doritos Crash Course vedno od taprvega stagea in se ustavi nekje pri četrtem, potem menja na Uno, pa Skate, kjer spet dela neke čist random stvari ala random postavljanje objektov v skate editorju. Torej če me kdo vidi igrat kake leve igre je najbrž moja sestra.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Kaj ji bo račun... Itak sem ji dal starega bananega boxa, pa baje ni dovolj dober, ker ne more igrat arkadic. Je pa stara 9 let, pogovarjanje z njo je približno tako, kot da bi se pogovarjal s steno, le da klati same bedarije. Dopovedat ji, da bi blo dobro, če bi šla skozi Doritos level čim hitreje je nemogoče. Je pa po nekem čudnem spletu dogodkov danes dobila achievement za 15g pri Unu.

Glede sensitivityja pa ne velja ravno več = boljše. Lahko sicer igraš na zelo visoko če ti paše in če si natančen, če ne zadaneš nič pa ni ravno pametno. Jaz recimo CoDe in na sploh ostale shooterje igram na 4 oziroma malo pod polovico.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.