Skoči na vsebino

filmi in napovedniki


MannyPacman

Priporočene objave

  • matej1990 posodablja naslov v filmi in napovedniki
  • 3 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 5 meseci ...
  • vrhovni
Dne, 4/11/2016 at 10:03, matej1990 pravi:

Mislim da bo tole zelo dobra protiutež za Guardians of the Galaxy.

Daleč od Guardiansov. :(

Trailer pa pokaže veliko večino dobrih odsekov v igri. Še najboljša je izbira glasbe v igri. Joker sploh ne pride do izraza in ni veliko prikazan, čeprav je bil tako veliki pomp na njegov račun.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Men tale WW ni kaj posebnega. Sem pa nor na Avengerje, Thora, Hulka, Iron Mana, Captain Americo... Upam da še Black Widow dobi svoj film. (Ti Scarlet ja :love:)

Batman mi tud ni več kaj posebnega, Superman pa že dolgo ne. Skratka nekako sem pri Avengerjih se ustalil in komaj čakam zadnja 2 dela - Infinity War zaenkrat titlana. Je pa Ant Man mi ful zanimiv ratal.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Od Marvel TV serij so mi všeč samo od Netflixa. Bog pomagaj kaj so študirali, ko so pričeli z Agents of S.H.I.E.L.D.. Tudi Agent Carter ni bila zame gledljiva serija.

Meni je bil Man of Steel zelo dober film, pa tudi Batman v Superman: Dawn of Justice, ni bil zame tako slab, kot so mu sodili kritiki.

Med slabšimi mi je definitivno bil Suicide Squad, ki je kar nekaj. Še dobro da je bila notri Harley Quinn. :wub: Z lahkoto pa ima najslabše mesto med superjunak filmi Green Lantern. :D 

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.